İnstagram kullanmamak?

İnstagram kullanmamak istiyorum ama bütün insanlar neredeyse kullanıyor nedir bu instagram aşkı 19 yaşındayım övmüyorum asla kendimi ama insanların dediğine göre yakışıklı ve uzun boylu esmer birisiyim instagram olmadan yaşamak çok daha güzel bence sizce?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Bencede öyle bende kulanmiyorm gereksiz

0|0
    0|0
    • En iyisini yapıyosun gerçek dünya da yaşamak varken sanal dünyada yaşamak çok boş.

• Aynen öyle instagram kadar boş bir sosyal medya yok tabi bana gore Twitter falan da sacma geliyor ama instagrami pavyon gibi goruyorm farkı yok

• Twitter birazcık haber niteliği taşıyor o neyse de instagram cidden çöp.

En İyi Erkek Görüşü

• AKLIN VARSA dostum sana verdiğim abi tavsiyesini dinle. Ben yıllarca kullandım hiç bir s. km katmadı sadece aptal insanlar tarafından kanserlendim. Hiç bir şey katmaz sana HİÇ BİR ŞEY. İnsanların dediğini umursamamayı öğren , Instagramsız yapacağın şeylerle kendine özgüven kazandırırsın , entelektüellik kazandırırsın. Hâlen kendime diyorum keşke silmekte bu kadar geç kalmasaydım diye. Sanalı yaşama reeli yaşa kısaca mokoko yani

0|0
    0|0
    • Adamsın senin gibi düşünüyorun bende tabiki :) instagram kullanmayacağım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• İş gereği sosyal medyamı kapatmak zorunda kalmıştım. İyi ki de kalmışım. Herkes telefonunu günde 3 kere şarja takıyor ben iki günde bir😎

0|0
    0|0
    • Ne kadar güzel yaşıyorsun değil mi instagrama fotoğraf atayım şunu yapayım derdi yok gerçek dünyada yaşamak en güzeli

• boş vaktımı kitap okuyarak değerlendiriyorum bne

0|1
    0|0
  • Hihi anliyorum evet, haklisin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...