Sizce de buna layık değil mi?

The Only Angel Of The Universe (Evrenin biricik meleği)
The Only Angel Of The Universe (Evrenin biricik meleği)

@baayanss (gece gece elimden bu kadar geldi ama affedersin diye düşünüyorum :/ )
Güncellemeler:
7gün
Yok be demin kötü bir resme benzetmiştim alındı bende kırılmasın diye düzeltmeye çalışıyorum moralini :D
7gün
Gençler soru yanlış anlaşıldı herhalde sadece demin paylaştığım bir görselde şakasına etiketledim ona alındı bende alınmasın diye düzelteyim dedim tanışmıyoruz kendisiyle maksat öyle morali bozuk kalmasın.

0|1
510

En İyi Kız Görüşü

• Kendinizi bu kadar rezil kepaze etmeyin. Yazık değil mi sana?

0|3
    0|0
    • 7gün

Niye yazık olsun ki durum tahmin ettiğiniz gibi bir şey değil. Öyle gülerken alındı bir duruma bende alınmasın diye yaptım.

• 7gün

Hanımefendi sizde anlamıyorsunuz bir türlü. İlla ekmek çıkarıyorsun diye düşünüyorsunuz. Amacım ekmek çıkartmak olsa burayı tahıl ambarına çeviririm. Sanırım sizde bunu bir türlü anlamıyorsunuz. Eh siz bilirsiniz...

• 7gün

@baayanss Şşşt tamam uzamasın. Sakin olun.

En İyi Erkek Görüşleri

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Neye:/

0|2
    0|1
  • Kizi iyice rezil etmişin xgfhg 😂😂

0|1
    0|0
    • 7gün

Yok ya aslında gerçekten inanılmaz bir şekle sokardım ama abartıp da yanlış anlaşılmaya sebep olmak istemedim. Hem esprili hem de o bunu neden yaptığımı biliyor o yüzden böyle yaptım. Maksat kırılan kalbini onarmak. :D

• bu ne lan hjbfhsdfkj daha neler görücez

0|1
    0|0
  • Aaaa Nur degil mi bu kız? Taniyorum kendisini 😂 Ismi nur bir ara cok samimiydik ne hale getirmissin kizi kiz ucuyo sjsk

0|1
    0|0
    • 7gün

Valla adını falan bilmiyorum da demin öyle gece gece gülelim diye bir resim paylaşmıştım yanlış anlaşılmaya sebep oldu kalbi kırıldı bende öyle kalbi kırık kalmasın istedim :)

• 7gün

Önceki soruya bakarsan anlarsın mevzuyu. :D

• 7gün

Görev başarıyla tamamlandı kızmadı iyi bari :D

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...