Lütfen yardım edinnn?

Ben yaklaşık 1 yıldır lens kullanıyorum numaralı bir şekilde bundan önce freshlook kullanıyodum ve hiç bir sıkıntı yoktu daha 2 ay önce de elegance eyeart renkli lens aldım freshlook lenslerimde renkliydi fakat bu elegance eyeart markasını aldığımdan beri 3 4 sefer gözümde çapak oluştu bu hafta sınavlar nedeniyle de bir kaç kez lensle uyuyakalmışım ama o da 4 saat falandır çok bişey değil bugün de aynısı oldu ve lensi çıkarttığımda gözümden sümüksü beyaz desem değil sarı desem değil karışık bir sıvı geldi uzadı hatta gözümde ve gözlerim resmen kan çanağı yani napcağımı bilmiyorum ilk defa başıma geldi ve bu lensi aldığımda da gözüme takınca sanırım büyük olmasindan kaynaklı fakat tam gözbebeğine koymayınca diğer lensler gibi oynamıyor sanki kuru gibi ama tarihi falan yerinde her neyse ne yapmalıyım?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• şeffaf olanlardan alacaksın. yine numaralı.
    ve illa alacaksan 10 günlük kullanım olanlardan alacaksın.

0|0
    0|0
    • 7gün

Gözümdeki bu sıvı ne olacak peki

• 7gün

bak cok canını yakacak ama, birer damla limon damlat. ben üç dört ayda bir iki gözüme birer damla limon damlatırım, cam gibi parlar ve temizler. şimdi senin zaten göz suyun var. onunla devamlı yıka. antibiotikli göz damlaları var ondan al. sanırım reçete istemiyorlar o damla için. geçer , lakin, şeffaf olanlardan al. isimde vereyim sana ACUVUE -QUAYS tek taraf 120 TL idi ben kızıma aldım. çok memnun 6 lı paket. 10 ar günlük.

En İyi Kız Görüşü

• Senin dia bc değerlerin ve lensin dia bc değerleri nedir?

0|0
    0|0
    • 7gün

Ikisi de 14.00

• 6gün

Göz numaram 3.75 fakat doktor 2.75 yazdı

• 6gün

Gözlük numarası düşük demiştin 1-2 olsa bile idare eder seni diye düşünüyorum sınav kağıdını görebilsen yeter herhalde.. Benim gözlerim 6 numara gözlüğüm kırıldığında birkaç gün gözlüksüz gidip gelmiştim okula :) Dediğim gibi sen bilirsin yine de

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...