Hiç birine ait olmak için delice bir çaba sarfettiniz mi?

Kendimi o kadar darmadağın hissediyorum ki. Bir yönüm Yok sanki. Bir amaç Yok. Kimse Yok. Bulduğum ilk insana sığınacak kadar sorgusuz.

0|0
014

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayır öyle bir çabam hiç olmadı. Ben eşya değilim birine ait olmam asla. Sen benimsin diyerek kimseye de eşya muamelesi yapmam. Ayrıca ben tipsizim ben ne yaparsam yapayım kızlar beni arkadaş olarak görüyor.

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum aslında bir amacının olmaması. Kimsenin olmaması. Güvendiğin dürüst bir insan olmalı sığınacak olduğun kişi. Birine ait olacaksan eğer sana değer verecek biri olmalı..

0|0
    0|0
  • uğruna mücadele edecek bir şey kalmadıysa.. savaşın bitmiş demektir... amaç şu an sadece yaraları sarmak olmaklı... zamaa bırakarak...

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar çaresiz hissediyorsun ki? İçindeki acı elbet bir gün biter. Kendine güven

0|0
    0|0
  • Ardında şu cümleler yatar. Kaybedecek neyim var. En fazla nr olabilir ki.. sevip, değer verip iyi oldukça bu çizgi gittikçe düşüyor.

0|0
    0|0
  • kendi karamsarlığından kurtulmak için kahraman bekliyosun sanki, birisi gelecek o bulutları dağıtacak bütün düzenin kurulmuş olacak

0|0
    0|0
  • Ne istediğimi bilmiyorum un açılımı olmuş yalnız değilsin 😊

0|0
    0|0
  • Hayır daha çok özgürleşmek için ama bu devirde parayla oluyor bu

0|0
    0|0
  • Yagmurdan kaçarken doluya yakalanırsın!!!

0|0
    0|0
  • Hüzünlü Bir Hikayen Var Gibi Duruyorsun.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...