Ölene kadar değişmez oyumu veririm dediğiniz bir parti var mı?

Açıkcası ölene kadar CHP'ye oy vermeyi düşünüyorum tamamen görüş meselesi asla başka partiye oy vermem siz?

0|1
417

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• İşçileri ençok düşünen parti CHP dir fakat bakıyorum bütün asgari ücretliler CHP ye oy vermiyor daha sonra da maaş yetmiyor dövlöt bize bahmir diyorlar.

0|0
    0|0
    • 1gün

zengini solcu fakiri sağcı olan ülke :)

• 1gün

Aynen öyle zenginler iyice zenginleşti fakirler iyice fakirleşti.

• Partileri takım tutar gibi tutmuyorum. Fanatizm kadar asalakça bir düşünce yok. Düşüncelerimi destekleyen, aynı ideolojiyi paylaştığım partiyi desteklerim. O yoldan çıktığını hissedersem bir daha oy vermem.

0|0
    0|0
  • "Ölene kadar şuna oy vericem" demek ben demokrasiyi gotümden anladım" demek bence. Bunu diyebileceğim bir parti/kişi olamaz. Hele ki Türkiye siyasetinde sabah kimin nasıl kalkacağı belli değilken.

0|0
    0|0
  • Hdpye ver aynı şey ikiside güzel insan terörist partisinden başka bişey değil. Tayyipçi değilim onunda ya

0|0
    0|0
  • Muhsin Yazıcıoğlu 'nun vefatına kadar Büyük Birlik Partisiydi artık hiçbirisi.

0|0
    0|0
  • Başa hangisi geçerse geçsin farketmiyo ülke aynı düzen devam eder

0|0
    0|0
  • Akp chp mhp ve hdp ye kesinlikle oy vermem şimdilik iyi partiye atıyorum Türk milliyetçiliğini bırakırlarsa onlara da atmam.

0|0
    0|0
  • Atanin ilke ve goruslerini benimseyen Yeni Bir parti cikana kadar chp

0|0
    0|0
  • Bende ölene kadar chp ye oy vermem mesela

0|0
    0|0
  • Önemlo olan parti degil başında ki

0|0
    0|0
  • İyi olanı tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • #Suriyeliler parti kuracakmış onlara:D

0|0
    0|0
  • Oy kullanmıyorum, desteklediğim siyasi parti yok..

0|0
    0|0
  • Hayır yok.

0|0
    0|0
  • Muhsin Yazıcıoğlu

0|0
    0|0
  • Cumhuriyet Halk partisi

0|0
    0|0
  • seks partisi olsaydi verirdim sonuna kadar😂😂 ohh yeryerde kopuk partisi islak islak müzik heyecan kopuk ve seks😂😂😂 sonuna kadar😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır kimseye körü körüne bağlı değilimdir kişilere ve görüşlerine göre oyumu kullanıyorum bu parti diye değilde sorgulayarak ne yasayacagimizi degerlendirerek

0|0
    0|0
  • Akpye asla asla asla oy vermeyi düşünmüyorum bütün oylarım CHPye. CHP den başka partiye oy da vermem asla.

0|0
    0|0
  • Home party diyelim..

0|0
    0|0
  • Hdp 💕

0|0
    0|1
Yükleniyor...