Mesleksiz biri ile evlenirmiydiniz?

Merak ettim evlenirmisiniz?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Meslek derken kimileri bedenini çalıştırır kimileri aklını... Aklını kullanarak para kazanmayı bilen biriyle hatrı sayılır bir mesleğe sahip olan biri arasında kalırsam aklını kullananı seçerim ben...

0|0
    0|0
    • 7gün

2 kişi arasında nasıl kalıyosun🤔

• 7gün

Böylede düşünceliyimdir işte ben :D

• 7gün

Tabi canm😄 nolur beni al😄

En İyi Erkek Görüşü

• Meslgeinde olsa fark etmez bu sefer başka bir şeyi bahane ederler.. bir defa günümüz kadını evliliğin ne olduğunu bilmiyor hayat boş eğlen coş diyip yaşıyorlar , bir çok kadının hiç bir geleceği olmayacak çünkü tek gerçek gelecek çocuktur.
    Ayrıca günümüz kadınındaki kendini beğenmişlik , egoistlik had safhada bencillik had safhada okumak , ya da iyi meslek sahibi olmak kişinin karakterini temsil etmez.

0|0
    0|0
    • 7gün

Bence katılıyorum. güzel yorum nerde oturuosun abi 🤔

• 7gün

Eyw abi en iyisi 🙂 sevgiler

• 7gün

Ama şu da var erkek dediğinde bostan korkuluğu olmayacak günümüz erkeklerinin çoğu meslek yoksunu ve vasat... eskilerin muhteşem bir sözü vardır.. sanat altın bileziktir diye günümüz de zanaatkâr kalmadı onu geçtim doğru düzgün meslek sahibi olan yok.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet seviyorsam her seyin ustesinden beraber geliriz

0|0
    0|0
    • 7gün

Vay be helal diğerleri olumsuz yanıt verdi 🤔

• 7gün

Ben de itiraz etmiyorum, gördüğünüz üzere ''kaçabilir'' dedim. O an nasıl hissedeceğimizi bilemeyiz. Dolayısıyla kesin konuşmak yanlış olur. Allah en kötü günümüzü böyle eylesin.

• 7gün

kendinizi kandirmayin bu devirde kimse kuru ekmege razi degil... parasiz adan bos adamdir 😂😂😂

• Evlenmeyi bırak sevgili bile olmadim.

0|0
    0|0
    • 7gün

Nie?

• 7gün

Büyü yapmissindir sen 😂 lise okuyup ünili biri istemek ilginc ben de mi öyle yapsam😂

• 7gün

Yap bulabilirsen evlenirsin. :) Ev gecindirmek kadinin gorevi degil. Kadin isterse calisir, istemezse calismaz.
      Evin temel gelirini saglamak erkegin işi. Bu yüzden gelirine guvenen adamlar, kadinin maaşına, işine bakmaz seviyorsa mutlu olmaya bakar.

• Evlenmezdim...

0|0
    0|0
  • Evlenmem işsiz güçsüz biriyle kim niye evlenir..

0|0
    0|0
  • Ben evlenmem çünkü neden evleneyim

0|0
    0|0
  • Zor olur

0|0
    0|0
  • Kimse evlenmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3