Evden kaçıyorum dermişim?

Şaka şaka kaçmıyorum ama ben İrana gidicem 14 günlüğüne, babamla birlikte yaşıyorum babama da arkadaşıma gidiyorum diyeceğim, çünkü İrana göndermez korkar orada başıma bir şey gelir diye. Neyse bunu öğrenme ihtimali hangi durumlarda olabilir çünkü yalan söylemiş olacağım

1|0
010

En İyi Erkek Görüşleri

• İranlılar çok çok iyi insanlar ciddi söylüyorum hiç sıkıntı yaşamazsın çok yardımcı olurlar gezersiniz arkadaşınla

0|0
    0|0
  • ıran mı bı erkeğe gıdersen unutma ıranda bı kadın kendı ısteğile yurt dışına cıkamaz

0|0
    0|0
    • Yerleşmicem sonuçta gezip gelcem

• Orda yaşayan kadınların haklarından bana ne ben gidip gezip gelcem ilber ortaylı bile bir türkün ilk görmesi gereken yerlerden biri demiştir İranda görecek çok yer var çok eski bir medeniyet şuanki durumu kötü de olsa yönetim şekli dışında güzel bir ülke

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• İrana iranda ne işin var :D Başına bir şey gelirse öğrenir dikkat et.

0|0
    0|0
  • Of gene bir seks yüzünden hataya sürüklenme vakası.

0|0
    0|0
    • Onun için neden gideyim ki burda zaten yapıyoruz

• Çünkü İran bir orta doğu ülkesi o yüzden babam başıma bişey gelmesinden korkar göndermez aslında tehlikeli bir durum yok, sevişmek için neden İrana gideyim mnyk mıyım ben

• Hafif manyaksın

• iranda ne işin var mk?

0|0
    0|0
  • Otostop?

0|0
    0|0
  • Tüneldeyim çekmiyo.

0|0
    0|0
  • Neden kaç gerçktn

0|0
    0|0
  • Pasaport da gozukur

0|0
    0|0
  • Polise sorarsa öğrenir pasaport işlerinden

0|0
    0|0
    • Durup dururken sormaz ya

• Yani öyle sormadığı takdirde durduk yere ortaya çıkma ihtimali yoktur herhalde di mi

• İllaki yoktur ama fire vermemeye çalış yakalanma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...