Fevri ve sinirli erkekler nasıl dizginlenir? Değiştirmek mümkün mü?

Babam sinir hastası ve ailemdeki bütün erkeklerde sinir problemi var ve ben sinirli insanlardan nefret ediyorum çünkü beni mutsuz ediyorlar ve enerjimi düşürüyorlar. Fakat ailemin çoğunluğu sinir hastası olduğu için uzaklaşmam mümkün değil. Ve asla değişmiyorlar. Erkek arkadaşımda fevri bazen ani çıkışları oluyor onu değiştirebilmek için ne yapmam gerek?

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu durumda olabildiğince rahat olmalısın çünkü senin rahat olan ruhi halin karşıyada yansıyacaktır onlar sinirlendiği zaman susmayı denemelisin ve olabildiğince onların haklı olduklarını söylemek veya başını aşığı yukari kaldırarak onları onlaylamalusin bunu anlatmak uzun sürer müsait bir zamanda uzun uzun yazabilirim

0|0
    0|0
    • Benim babam ben sakin kaldıkca cevap vermedikçe daha çok sinirleniyor ama

• Eğer bu durum çok mühim bir sıkıntı teşkil ediyorsada bir psikologa danışman gerek kardeşim.

• Teşekkür ederim :)

• Ben ve biri var aynı onu anlattım şimdi. bu kadar değil ama ben sinirlenince beni sakinleştirmek için elinden geleni yapan güzel insan var :)

0|0
    0|0
    • Güzel davranmaya çalış ne bileyim bana öyle davranıyor çünkü sinire sinirle karşılık verme belki benim yapım bu bilemem ama bir dene

• Ne yapıyorlar

• Ben sinirlenince yanımdayken işte filozof yapma rahatlatıcı hoş bir sesi ile hafiften mimikleriyle kendine çekiyor sırf o tavrına kıyamadığım için çekiliyorum bazen biliyorum içten yaşıyor duygusal kız ama iyi ya harbi şu an aklıma geldi ne bileyim belki benim zaafımdır ama dene bir

• Bende sinirli biriyim ama sevdiğimin yanına bazı duygularımı eve bırakıp gidiyorum.

0|0
    0|0
    • Önemli olan sinir kontrolü yapabilmek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...