Kendi üniversitenizden birisiyle ilişki yaşamak dururken başka bir üniversiteden birisini seçmek, sevmek saçma mı olur?

Kendi üniversitenizden biriyle ilişki yaşamak dururken başka üniversiteden birisini seçmek, sevmek saçma mı olur?

Yani insan sevgilisini haftada 3-4 kez en az 3-4 saat yanında görmek, vakit geçirmek mi ister aynı zamanda kıskanma durumu olmamaları, güvenli ilişki için aynı üniversiteden aynı kampüs ortamından birini bulmak, seçmek daha mı mantıklı?
  • Kesinlikle aynı okul çok daha mantıklı. Hem beraber vakit geçirmek hem de güven bakımından en ideali o.
    A seç
  • Sevmenin mekanı olmaz. İstediği yer de olabilir aynı şehirde bana yakın olması şartıyla.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Ikisi de sevmenin mekani olmaz ama guven ister yurek ister zaman ister bencee

0|0
    0|0
    • Haftada bir zar zor buluşup kısa süreli vakit geçirince pek bir anlamı kaliyor mu sizce?

• Bir şey daha merak ediyorum karakteriniz madem öyle. 2-3 yıllık bir ilişkiniz var ve başka sehirlerdesiniz. Ayda 2-3 kez buluşuyorsunuz anca telefon ya da görüntülü konuşma. Yakınlarınızda ise sizi hoş gören, seven bir insan var siz de etkilendiniz. Sevgilinizi bırakır mıydınız bu durum için?

• Hayir kesinlikle bu kisilik meselesi yapan yapar

En İyi Erkek Görüşü

• Manavdan elma mı seciyonuz a... Farklı fakülteden de olmasın.. Baraj puan filanda koyun...

0|0
    0|0
    • Farklı fakülteden de olmasın zaten kardeşim sevgili bir ihtiyaç ise yanında durmak destek olmak için gerekli. Ne yani kaç km uzakta haftada bir gün bile görüşülmeyecek bir ilişkinin kime ne faydası var?

• Hocam aşık olmak platonik olmaktır. Bu yanlış biliniyor. Genellikle erkekler aşık olur. Aşık olmak bir imkansızlıktir karşındakinin seni sevmesi çok zordur, bir ilişkisi vardır veya farklı durumlar vardır arada büyük mesafeler vardır ancak aşık olunmuştur yani birleşme durumu imkansizdir ve bu imkansızı başarırsan bir hikaye yazarsın. İnsanın kendine bile bile acı çektirmesidir aşk. İmkanlı olan birini sevmek dururken imkansızı seçmek neden? Hayatın 20'sindeyim ben ömrümüz var mı yok mu belli değil eğlenip, gülüp, sevmek, öpmek, koklamak dururken aşık olup kendimize onu şartlayip acı çekmek çok çok acı ve garip bir durum.

• O zaman elma deyince kizmayacaksin hocam 😂 bol şans

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• balşka başka ünilerden olmak daha mantıklı.

0|0
    0|0
    • Neden?

• Buna farklı şehirlerde de dahil mi? Ya da haftada sadece bir kez kısa süreli görüşmek falan?

• ya görüşmek istersin tabii ki. her gün de görüşülür ama bir zahmet onun arkadaşlarıyla ilişkisi ve benim kendi arkadaşlarımla ilişkim birbirne girmesin.

• Ne alaka

0|0
    0|0
    • Sevgililik beraber vakit geçirmektir. Güven meselesidir. Başka bir üniversitede olduğunda güven olur mu? Şu örneği vereyim en son ki sevgilim liseden çıkmıştı 3 yıllık bir ilişkisi vardı o sevgilizi farklı şehirde üni kazanmis kendisi ise İstanbul'da kaldı. Okulun ilk zamanları bakistik, yılın başına doğru arkadaşlık ve yeni yılın ikinci ayında sevgili olduk. Diğer sevgilisine ise güle güle çekti. Ki 3 yıllık ilişki. Beraber tonlarca geçen zaman. Gidilen yerler. Buradan pay biçin.

• 7gün

İyi de bu bir örnek
      Ben İstanbul'da, O Ankara'da
      Hatta üni için ben daha uzak yere gittim
      Ama senelerdir maşallahı var
      Sizin gönül bağınız yokmuş

Erkekler Ne Diyor 1

• Ayrı şehirlerde olanlar ne yapsın?

0|0
    0|0
    • Oyle bir ilişki gereksiz hocam. Eğer evlilik ve çocuk falan yoksa arada.

• Yav he he tabi tabi adam iki ay konuşur sonra yanına gider sende burda düşün dur ayrı mı aynı mı senin niyetin ne belli zaten sapık

• Hahaha ii dedin kral

Yükleniyor...