Ben düzeliyor muyum acaba?

Size basta kendimi anlatmak istiyorum. Şu anda 19.5 yaşnda mühendislik okuyan bir şahısım. Doğma büyume izmirli olmamiza ragmen babamın kökenleri doğuya ait olduğundan yarı tutucu bir aileyiz. Tutuculuktan kastım 9 10 dan geç eve giremem, alkol kullanmam (sigaraya bir sey demezler kendim kullanmiyorum) neyse ben ortaokulda sosyal bir insandım, hiçbi zaman konuşkan biri olmadım ama herkese takılırdım, tiyatrolar, yarismalar hepsine katılırdım. Liseye bir gectim. Kendimi tamamen kapadım. Ne bir yere gittim ne birileri ile konusur oldum ozellikle erkeklerle hic konusamiyodum. Asosyaldim ve bunun yaninda insan olmayi da unutmuştum. Düserdim cekingenligimden aglamazdim bile robottum sanki. Akraba bulusmalarindan vs kacardim. Üniye gecince cok zorlandım. Robot gibiydim millet soğuk kiz diyodu halbuki kasıntıydım. İnsancil ozelliklerimi kaybetmistim hicbi şeyden zevk almiyodum hep susuyodum. Üstune gittim biraz ama tam olmadi derken iyi bir ozel psikiyatrist tavsiye ettiler. Gecen ay ona başladım. 20mg paxera verdi. kendimi iyi ifade edebildiğmi sadece bazi hormonlarin baskılandigini soyledi. Kendin de ustune git ilacla dedi. 3 haftadır iciyorum. Daha rahatım, insancıl faaliyetlerim yerine gelmeye basladı. Durduk yere hava almaya tek basima sahile iner oldum. Eskiden böyle seyler yapmazdim. Istahimi acti ve uykumu biraz arttirdi. Midemden garip sesler geliyo. Ama özgüvenim de arttı. Eskiden yapamam dedigim seyleri yaparim diyorum su an. İnsanlardan kaçmıyorum. Beynim bazen oyun yapiyo gidemezsin yanlarina diyo. İnatla gitmeye calusuyorum. Sizce düzeliyor muyum?

0|0
19

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• İlaç ile iyi olduğunu düşünürsün bağımlı kalırsın ilaca en büyük ilaç beyinde bitiyo bunun içinde senin yardım alman gerekiyo

0|0
    0|0
  • Senin zaten sorunun yok bir süre insanlardan uzaklasmak istemişsin, şu an da yakınlaşmayı uygun görüyorsun ve süpersin netice de kendine söz geçirebiliyorsun👏🏼

0|0
    0|0
  • Akıllı bir kadınsın, her şey yoluna girecek merak etme.

0|0
    0|0
    • 6gün

Vay be akılli olduğumu nerden anladın

• 6gün

Kitap okuyan insanları ilk cümlelerinden tanırım, akıllı insanları ise kitap okumalarından.

• 6gün

Kitap okumayı oldukça severim

• Duzeliyorsun ama ilac falan bos is hersey kafa da bitiyor

0|0
    0|0
  • boyle duzelemezsin kusura bakma.. ben seni duzeltmenindaha kolay yolunu biliyorum

0|0
    0|0
  • Bişey sorucam takip atarmısın?

0|0
    0|0
  • Düzeliyorsun evet

0|0
    0|0
  • Dogru yoldasin 👍👍 daha iyi de olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Dertlşlm mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...