Boyum 180 neredeyse ama koca bulamıyorum😔?

Benim boyumda erkeklerin hepsinin minnacık sevgilileri var nereden geliyor bu kısa takıntılığı bu erkeklere

1|0
741

En İyi Erkek Görüşleri

• Ya valla gel tanışalım derim ama uzun boylu kızlar genelde çok güzel oluyolar ve şöyle diyorum ya bunu beni beğenmez belki alay bile eder siye geliyor içimden benim için neden bu çekinmem

0|0
    0|0
  • Uzun boylu kız bize bakmaz mantığı var. Normalde herkes ister uzun kız. Hemde onunla daha iyi olur her şey. Harbi harbi. Her şey

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her insanın, her vücut tipinin kendine has bir güzelliği var, benim boyum 1.77 zarif veya güzel bir kız olduğum da söylenemez, ama gönlüme göre bir koca buldum xD umudunu kesme <3

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Boyum 1.85. Genelde hep 1.60 altındaki kadınları beğeniyorum. Bilmiyorum ama gerçekren var sanırım dediğin gibi erkeklerde kısa boy sevgisi.

0|0
    0|0
    • Bu arada erkekleri bilmem ama kayınvalideler hasta olur sana söyleyeyim :)

• boyum 1,93
    uzun kız bulamıyorum.
    hadi bakalım hodri meydan, buna ne diyeceksiniz?

0|0
    0|0
  • Boyum 1.85 kadın bulamıyorum ortak yönümüz çok ilgilenirsen diye yazdım yani

0|0
    0|0
  • Boyun baya uzun seninle sevgili olacak kişi 180 den uzun olmalı.

0|0
    0|0
  • 1.80 nedir ya? Kız dediğin ufak olacak. Çok yer kaplarsın sen.

0|0
    0|0
  • Az sonra bir sürü talibin çıkar burada merak etme :D

0|0
    0|0
  • 185 ve üstü olması lazım karşındakinin ki seni domine edebilsin, türkiyede bu baya zor.

0|0
    0|0
  • Uzun boy avantaj ama illa bir beklenti yapma boy bu sonuçta :)

0|0
    0|0
  • 184 boyundayım benden kısa olduğun için kabul ederdim seni

0|0
    0|0
  • Atı geçtim beygirsin sen be of :D 4 cm uzunum senden fıstık of lan offffffffffffffffffff

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    29

Kızlar Ne Diyor 6

• yok ya boyda değil sorun inan bak gönül işi bunlar belki daha ruh öküzünle karşılaşmamışsındır öyle boydan dolayı düşünme

0|0
    0|0
  • Boyun uzun olduğu içindir belki inşallah bulursun 😊

0|0
    0|0
  • Fazla uzunsun benim gibi 160 olup minyon minnos olmaliydin

0|0
    0|0
  • Boya bakmıyorlarsa demek ki !

0|0
    0|0
  • Cok itici uzun kiz kadin dedigin minik olur