Şu kocaman sitede bir tanede olsa şehitlerimizden bahseden varmı?

Çok yazık bize cok

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

• Neden böyle saçma sapan bir platformda şehitlerden bahsedelim bir üst soruda millet mastürbasyon yaparken bence çok ayıp

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Tüm şehitlerime Allah rahmet eylesin. Çanakkale şehitlerimize...
    Somadaki şehitlerimize..
    33 Er olayindaki şehitlerimize.
    Dağda vatanı için canını veren tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.

0|1
    0|0
  • Herkes kendi işini yapıyor. Bu ülkeye askerlik yapanlar meslek olarak para iyi diye o mesleği seçmişler. İnşaatçı da ölebilir onuda anabiliriz. He is kazasında ölen şehit olan vs vs hepsi bence bu vatan için birşeyler yapmak için öyle sonuçlar olmuştur...

Bende Mardin'de askerlik yaptım kritik bölgede hergun pamuk ipligindeydim.. ama ölebilirm sorun yok. Beni yarın savaşa cagirsalar yarın giderim ölmek icin... Ama hayat devam ediyor. Herkesin kendi tercihi yani 5 6 bin TL maaş olmasaydı kim askere giderdi ki o işi meslek olarak seçerdu... Askerlikte komutanlara hizmetçilik yapmaktan başka birşey yapmıyordu askerler.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• Böyle basit bir platformda neden şehitlerimizden bahsedelim. Bizim askerimiz şehidimiz basit değil!!
    Milletin işi gücü cinsellik olmuş bir platformda bırak bahsedilmesin Twitter desen anlarım da bırak bizim şehitlerimiz burda bahsedilmesin
    Şehitlerimizin ruhları şad olsun...

0|1
    0|0
  • Hesabı sorulmadığı sürece burda paylaşıp paylaşmamanın anlamı yok
    Osman Pamukoğlunun dediği gibi
    Tek mermiye beş mermiyle karşılık vermemiz lazım moruk

0|1
    0|0
  • Git uyu gözüm. Millet buraya seks yapmak için geliyor. Gerisi kılıf uydurma.

0|2
    0|0
  • Böyle saçma bir sitede ŞANLI ŞEHİTLERİMİZİN adı anılmamalı bence

0|1
    0|0
  • hayırdır siyaseti buraya da mı taşıyorsun

0|1
    0|0
  • Bu ülkeyle ilgilenmiyorum umrumda değil

0|2
    0|0
  • Ya demagoji yapma get out

0|1
    0|1
  • Site zaten mal dolu kardeşim bırak bahsetmesinler. Siteyi boşver insanların umrunda mı? Yayın yasağıda nedir?

0|1
    0|0
Yükleniyor...