8 ay

İstifa mı verip çıksam mı?

İyi geceler
yaklaşık 1 aydır bir iş yerinde çalışıyorum. İş yerinde malum bir beyefendinin mesaj atması ile konuşmaya beraberinde de görüşmeye başladık. Ayni zamanda mesai arkadaşım kendisi. Ama ben yeni boşandığım için bir ilişkiye hazır hissetmediğimi, zamana ihtiyacım olduğunu söylüyordum. Birde sürekli iltifat modunda olduğu için samimiyetinde şüphe ediyordum açıkcası. Bu bey benimle saatlerce oturup, aynı alanda çalışmamız için takla atıp mesaj yazmam için uyumayım diye yalvarıp yakaran bir insanken 1 hafta içinde hal ve hareketleri değişti. Bende çok sert davrandığımı düşünerek daha ılımlı olmaya çalışırken kız arkadaşı olduğunu söyledi. Şaşırdım ama pekde İnanmadım. Ve bugün bunun doğru olduğunu üstlelik o kızla benim yanımda yani konuştuğumuz süreç içinde tanıştığı biri olduğunu öğrenince deliye döndüm. Sadece 5 gün konuşmadık ya. Üstelik o kızda artık bizimle aynı alanda çalışıyor. Elimi tutmaya, evimin kapısına kadar bırakmaya çalışan adamdaki yavşaklık beni dehşete düşürdü. Ve şimdi ikisiylede aynı alandayız. Çok öfkeliyim ve istifa etmek istiyorum. Çünkü tahammül edemiyorum adama söyledikleri aklıma geldikçe sinirden gülüyorum. Birde pişkin pişkin gelip halâ konuşmaya çalışıyor Benimle. Çok öfkeliyim🤦‍♀️
İstifa mı verip çıksam mı?
9
6
Görüşünü yaz