İstifa mı verip çıksam mı?

İyi geceler
yaklaşık 1 aydır bir iş yerinde çalışıyorum. İş yerinde malum bir beyefendinin mesaj atması ile konuşmaya beraberinde de görüşmeye başladık. Ayni zamanda mesai arkadaşım kendisi. Ama ben yeni boşandığım için bir ilişkiye hazır hissetmediğimi, zamana ihtiyacım olduğunu söylüyordum. Birde sürekli iltifat modunda olduğu için samimiyetinde şüphe ediyordum açıkcası. Bu bey benimle saatlerce oturup, aynı alanda çalışmamız için takla atıp mesaj yazmam için uyumayım diye yalvarıp yakaran bir insanken 1 hafta içinde hal ve hareketleri değişti. Bende çok sert davrandığımı düşünerek daha ılımlı olmaya çalışırken kız arkadaşı olduğunu söyledi. Şaşırdım ama pekde İnanmadım. Ve bugün bunun doğru olduğunu üstlelik o kızla benim yanımda yani konuştuğumuz süreç içinde tanıştığı biri olduğunu öğrenince deliye döndüm. Sadece 5 gün konuşmadık ya. Üstelik o kızda artık bizimle aynı alanda çalışıyor. Elimi tutmaya, evimin kapısına kadar bırakmaya çalışan adamdaki yavşaklık beni dehşete düşürdü. Ve şimdi ikisiylede aynı alandayız. Çok öfkeliyim ve istifa etmek istiyorum. Çünkü tahammül edemiyorum adama söyledikleri aklıma geldikçe sinirden gülüyorum. Birde pişkin pişkin gelip halâ konuşmaya çalışıyor Benimle. Çok öfkeliyim🤦‍♀️

1|0
69

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hem şüpheliymişsin hem de yeni bir ilişkiye başlamak için hazır hissetmeyip onu reddetmişsin zaten. İşten ayrılman için bir sebebin mi var? Umursamazsın zaten biraz zaman geçince. İşten ayrılacak kadar büyük bir şey değil. Muhattap olma onlarla.

2|0
    0|0
    • Olmak zorundayım maalesef iş yerinde muhatap olmama lüksüm yok

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Adam aranmış ve bulacağını bulmuş.
    İstifa edersen sen işsiz kalırsın..

2|0
    0|0
  • Bu karaktersizden sebep isi birskmak nedir, isine gucune bak sen

1|0
    0|0
  • İstifa etme çalışmaya devam et o iki yüzlü insanla da görüşme.

0|0
    0|0
  • Sen işine gücüne bak. İstifa edip başka yerde iş bulamadığını düşün bide ona göre karar ver.

0|0
    0|0
    • Öyle ama çok öfkeliyim, kendimi küçük düşmüş hissediyorum

• Haklısın çok haklısında ben bu küçük düşmüş hissini napacağım, iş yerine kendi kendime çiçek göndersem çok mu komik olur🤦‍♀️

• Bence gerek yok.

• Fazla naz aşık usandırır hacı kimse vazgeçilmez değilidir

0|0
    0|0
    • Naz değildi hazır hissetmiyor ve samimi bulmuyordum zamana bırakmıştık güya

• Sağol ya, salak olmasam bu konuma düşmezdim

• Bu ara verme meseleleri hep böyle hacı siz sanıyorsunuz ki karşı taraf da sorguluyor falan nah sorguluyor anında buluyorlar teknoloji çağındasınız komşu kızına mektup yollamak için ufak veledlere çikolata almak zorunda değil artık kimse çıkarıyor telefonu cebinden sosyal medyadan bulup mesajı çakıyor 3..5 emoji seni seviyorum ölüyorum bitiyorum kızda duygusal boşluktaysa bitti gittti.. sen yat kalk duâ et erken ayıkmışsın adamın karakterine üzüleceğine şükür namazı kıl

• İstifa et ve yüzüne tükür

1|0
    0|0
  • gel tkip et icini rahatlatalim

0|0
    1|1
  • Neden istifa iş kolay bulunmuyor. Yeni boşandım dedin seni cinsellik için kolay lokma zannetmiş olabilir

1|0
    0|0
    • Olabilir, ama bu yaptığı şeyin çirkinliğini maalesef değiştirmiyor

• Amacına ulaşınca bırakırdı seni böylesi daha iyi olmuş. Çok kızgınsan kıza durumu anlatirsin

• Kendisi anlatmış ama nasıl anlattı Allah bilir, hayır kızla da aram iyiydi şimdi nasıl davranacağımı bilmiyorum kızı görünce

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden istifa ediyorsun ki iş bulmak kolay mı? Boş ver onları hiç takma, hayatta ne zorluklar var böyle en ufak şeyde pes etme derim.

1|1
    0|0
    • Elbette değil ama içime bir öküz oturdu adeta, iş yerinde de ben öfkemi gizleyemediğim içim duyuldu çok rahatsız hissediyorum

• Yok say, ilk bikaç gün rahatsız olsan da sonra alışırsın

• Baştan açık konuşman güzel ama bu tam bir şerefsizmiş. Madem kız arkadaşın vardı neden sana o kadar yakın olmuş

0|0
    0|0
    • sen değil o kaybetti, insan heryerde insan bu yüzden işini bırakmaya değmez o gitsin

• Çok tatlısın, burdan nasıl içeceğim

• )) afiyet olsun

• Ayrılma işten hicbirsey olmamış gibi devam et kaçmak korkakliktir

1|0
    0|0
  • hemen yavşayan insanlara karşı dikkat et ve her şeyini olur olmadık yerlerde anlatma tatlım ve senin sorunun istifa etmene gerek olacak kadar büyük değil ama dayanamıyorsan sen bilirsin
    Sende daha önce konuştuğun bir sevgili bulmuş gibi yap apışıp kalsın

0|0
    0|0
    • O kadar gururum kırılmış hissediyorum ki anlatamam

• Yakınım da Yok, iş yerine kendi adıma çiçek göndersem durumu biraz kurtarır mıyım?

• evet gizli hayran falan önceden beri falan konuştuğun biriymiş falan

• Ne diye istifa edeceksinki bosver bence adam yerine koyma onları birak ne hslleri varsa gorsnler

0|0
    0|0
    • Öfkem çok taze şaşkınım nasıl bu kadar kardeşim olabilir bir insan diye

Yükleniyor...