Islam dinine baya sogudum... detaya bir göz atarmisiniz?

Arkadaslar... Islam ülkelerine bir bakin per perisan, yobaz kayniyor cirkin kilikli insanlar cok ne yazikki daha bu sabah mesela bir video gördüm Afganistanda kücück kizi bir yasli adamla evlendiriyorlar kiz agliyor annesine sariliyor ama ne fayda eder zorla aldilar kücücük kizi.. Bu arada afganistan seriat yasiyor! ben avrupada yasiyorum ne iyki burda yasiyorum artik tiksindim... Kusasim geliyor cünkü hic bir müslüman ülkede ne yazikki dogru düzgün icrat yok! Ülkemize gelelim... "Yerli tank, yerli jet" diyorlar ne yazikki motorlari japonyadan geliyor avrupadan geliyor... Cok cok cok geride TÜRKiye mesela yasadigim ülke almanyadan... Ama gel görkü dincilik ile kafayi bozmus insanlar "Avrupa bizi kiskaniyor, TÜRKiye zirvelerde" diyor... Arkadaslar dürüst olun TÜRKiye su an kriz yasiyor! ciftci perisan, borcu olan olana... vs vs vs.

Siz ne düsünüyorsunuz? nicin medeni olamiyoruz?

He bu arada ben herseyden önce TÜRKüm!
Ne mutlu TÜRKüm diyene, TÜRK olarak dogana ve TÜRK olarak ölene!
Beni dinden en cok sogutanlarda ATATÜRK düsmanlari buda onlara gelsin!

(Ailem asiri dindar, annem tesettürlü 5 vakit namazini kilar babamda öyle... Benide eskiden zorla cooook camilere yolladi annem en az 8 yil gitmisligim var) !!!

0|0
82

En İyi Kız Görüşleri

• Bende senin gibi almanya da yaşıyorum ve ne demek istediğini de anladım ama emin ol ki çoğu kişi anlamayacak. Islam dinine ve müslümanlığa layık olmak "müslümanım" demekle olmuyor zaten. Daha dün bir video izledim muhabir 7den 70e herkese gusül abdestin farzlarını soruyor ve gel gör ki 10 kişiden 1i anca bildi. Yani demem o ki bir nevi haklı sayılırsın.

1|1
    0|0
  • Trde inanılan islamdan farklı birşey sözde hoşgörü dini, sorsak araplar yanlış onlar doğru yapıyor. ama arabın kendi dilinde anlamadığını onlar daha iyi mi anlayacak? Gerçek islam tam olarak bahsettiğin işte

0|1
    2|0

En İyi Erkek Görüşü

• İslami kötülemek ve islami küçümsemek kimsenin haddi değildir. İnsan hangi fıtrat üzerine doğduysa o fıtrat üzerine yaşar. Dua et ki müslüman olarak doğmuş ve müslüman olarak yaşıyorsun. İslam son dindir ve ne kadar ahlakı kötü gözüksede gözüne senin göremediğin hoşgörü vardır her insanın yüreğinde. Müslüman dediğin cahil olmamalı. Aynı senin gibi düşünmeli fakat dinden soğumamalı daha çok dindeki cehaletligi bitirmeye çalışmalı ve gerçek ahlakı farklı dinlere göstermeli. Bizim davamız hakla batın kavgasının davası ve bunu bilip hak yerine batını seçersen senin vay haline. İyi geceler.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Avrupada yaşadığın icin belki de, ilamı kötü neye bilirler türkiyenin geride olduğunu lanse edebilirler. Tabi bir kriz donemi var bencede, ama ne olursa olsun bu vatan bizim. Bu din bizim. Sadece turkiyede yok bu ırkçı, yobsz insanlar. Avrupada da var. Heryerde düşüncesiz insan var. Dort dörtlük olamaz, hicbir millet. Sen dinini biliyorsan, yaşıyorsan, neye inanıyorsan bildigin gibi devam etmelisin. Baskasının görüşü veya o dini basitlestirmesi seni inancından uzaklastırmamalı.

0|2
    0|0
    • Bu Vatan bizim se bu gidişata dur dememiz lazım ama diyemiyoruz...

• Dogru ama sadece bir iki kisinin düşüncesiyle olacak is degil. Bizim gibi düşünemeyen cook insan var.

• Araplar yobaz insan olduğu için düzelmelerı için peygamber onlara indirildi. Peygamberler her sıkıntılı topluma indirildi aslında. Yol göstermek için. Din meselesine gelince kuranı kerimde kurallar belli ve bence gayet çok güzel bir din. Bir canım kitaba göre din yaşamıyorsa islamiyete çamur atamazsın.

0|1
    0|0
  • Medyanın lanse ettiği islami anti sempatizanlığı başarılı olmuş.

İslamı kötüleyip üstüne ırkçılık davası gütmen ayrı bir ironi.
    Her izlediğiniz habere her okuduğunuz bilgiye sorgulamadan inanmayın.
    Fakat yadırgamıyorum bu nefreti içlerinde büyütenlerin sayısının artması normaldir daha da artacaktır ta ki dünyada müslüman kalmayıncaya kadar, sonrasını biliyorsunuz zaten.

“Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir. Gözlerine de bir perde inmiştir. "
    #bakarasuresi7

1|1
    2|0
    • Evet.. O yüzden siz müslümanlar ilerdesiniz. Kadınlar sizde birer köle... Tek başlarına hacca bile gidemiyorlar yanlarında ya eş olacak ya kardeş vs vs... Oysaki benim törem "kadınlarımız kutsaldır, önden yürürler" diyor. Ha ırkçı değilim milletimi diğerlerinden daha çok seviyorum okadar

• Hakkı bilip hakkı unutanların haline acırım

• O insanlar yanlış yapmış... küçük bir kiz çocuğunu birak 25-30 yaşındaki bir kızıda zorla evlendiremessin... dinimizi gerçekten araştırsan zaten ordada belirtildi.. kimseyi zorla evlendiremessin.. bazi insanlar saçmalıyor diye bunun suçu islam değildir.. dinimiz okadar mükemmel ki.. kadinlar dinimizde el üstünde tutuluyor ve çok değerli.. Peygamber efendimiz kizi geldiğinde ayağa kalkardi.. dinimizi araştırmak lazim insanların her davranisi islam dinini yansitmiyor.

0|0
    1|0
    • Cariye ile ilişki ve savaş esiri kadınlara tecavüz serbestken mi? Hoşgörü dini?

• O yüzden yabancılar Müslüman olurken iyi ki Müslümanlardan öğrenmedik yoksa olmazdık diyorlar
    Mükemmel olan İslam'dır insan değil
    Kuran'ı okumuyoruz

1|0
    1|0
  • sana kırandan bir ayetle cevap veriyorum aklını kullanmayanın üstüne pislik yağdırırım diyor ki ben dinsizim. Müslüman ülkeleride eşittir lağım.

0|0
    1|1
    • Malesef öyle...

• sana türk değildin diyen bile çıkar türkleri islsmiyetten ibaret zanneden çok.

• Ben safkan TÜRKüm! Kıpçak TÜRKüyüm ben! Asıl onlar TÜRK değil...

Erkekler Ne Diyor 1

• Peki sen neyapiyorsun ulken icin?

0|0
    0|0
    • o bir şey yapamaz yanlız ülkeyi kalkındarmak güzel yerlere getirecek olana oy verir devletin başındakiler yapar. Kimse başı boş iş yapmaz yaptırtmazlar zaten ota boka içeri giren olduğundan.

• iyide mereye çekeyim yapamazssınki karşıt fşkşrliler ve kendisine oy vermeyenleri pkklı terörist fetöcü kahpe ilsn edip içeri atıyorlar nadıl yapasın bir bu senin içinde geçerli sende yapsan sende gitme ihtimslin var benimde

• Evet malesef öyle

Yükleniyor...