Burdaki insanlar neden hep kötü yorum yapma çabasına giriyor?

Çok fazla fesat insan doluşmuş buraya?

1|2
1343

En İyi Erkek Görüşleri

• yani bunu kendi söyleyemem.. ama karakter olarak algıları gelişmeyenlerin olduğu bir geçek... burada ciddi insanlarda var olmayanlarda ve hiç bir işe karışmayanlarda... sorduğun soruda aldığın mantıklı cevap sayısı 3ü geçmez.. malesef öyle... herkez kendini terbiye etmeli..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bence de herkes öfkeli hele bazı kullanıcılar seri olarak her soruya her görüşe olumsuz yorum yapıyor. Neden ya?

0|2
    0|0
    • Bazi arkadaslarin dedigi gibide burda ego kasiyolar amacsizca içindeki pisligi böyle biyer açıp millete sararak kusuyolar ki bunu en cok kendi cinsimiz yapiyor o yuzden üzüldüm

• Ben ilk girdiğimde şok olmuştum, internetin en acımasız sitesi cidden abartmıyorum

• Kesinlikle artik bende oyle dusunuyorum

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 41

• gerçekte yapamadıklarını, söyleyemediklerini sanal alemde yapma imkanı bulunca değerlendiriyorlar malesef. :/

1|0
    0|0
  • Gerçek hayatta söyleyemediklerini sanalda klavye ile söylemek kolaylarına geliyor.

1|0
    0|0
  • Kendi salaklıklarını başkalarına çamur atarak kapatmayı sevdikleri için olabilir.

1|0
    0|0
  • Onlar için ünvan bile bulundu, meslekleri internet zorbası

1|0
    0|0
  • Su an sordugun insanlarin cevaplarina bir bak anlarsin 😊😎 daha uzun anlatmaya gerek yok sanirim

1|0
    0|0
  • Erman toroğlu ya geçmişler demi 😂😂onun icn cekilme bunlar böyle herkes kafasina göre takiliyorlar arkadsm 😊😊😉😉

1|0
    0|0
  • Burasi aslinda insanlarin gercek hayatta yasayamadiklari karekterleri

1|0
    0|0
  • Doğru cevabı almak için doğru soruyu sormak gerekiyor. Bu kısımda takılıyor olabilir sorular naçizane düşüncem

0|0
    0|0
  • Kızlar kıskançlıktan erkekler kendi tipsizlşklerinden yazar öyle

1|0
    0|0
  • çoğu boş ve cahil bu yüzden artı beyinleri uçkurlarına inmiş.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    31

Kızlar Ne Diyor 11

• Çaba falan yok. Doğal halleri. Kötü olanlar yapar kötü yorumu (tabi ''kötü''den kastın ne o ayrı).

0|1
    0|0
    • Özellikle bunu kendi cinsimiz yapiyor beni rahatsiz eden o oldu kötüden kastım normal biseye fesat gözle bakilmasi

• Her üye içindekini yansıtır yazıya. Başkasının ayıbı sana dert olmasın. Kötü kötüdür. Bu kadar basit.

• Haklısın

• Çünkü reelde iki kelimeyi bir araya getiremedikleri stres atamadıkları için burda insanlara sataşıyolar korkaklar😃

0|1
    0|0
  • sitedeki insanları eleştiren sorular hiç bitmeyecek sanırım. takmamayı öğrenin

0|0
    0|0
  • Sen sor diye..

0|1
    0|0
  • Bencede

1|1
    0|0
  • Takma burayı

1|1
    0|0
  • Benim içim kötü ondan.