Sizce bunu nisanlimdan duymak normal mi?

Gecen sinemaya gittik ordada avm vardi gezdik ettik neyse bir elbise begendim fiyati 45€ elbiseyi onun almasini bekledim ama bana hayir almicam sinemayida ben ödedim zaten dedi sizce normal mi

0|0
1629

En İyi Erkek Görüşleri

• Param yok diyebilirdi bu nasıl bir hödüklük bırak onu bence yarın evlenince dün ekmeği ben aldım bugünde sen al der

3|0
    0|0
  • Oyle demese daha iyi olurdu bence biraz odunluk etmiş daha naif bir dille almicagini soyleyebilirdi

2|0
    0|0
    • Aynen öyle cok haklisiniz

• Almaya bilir anlarim. parasi yoktur olur ama oylede odunluk olmaz neyse bir kere yapmış eger bir . kiz kardesi vsrsa durumu ona anlat ama sikayet etmeden anlat laf arasjnda karsida ki kadina nasil davranmasi gerektigini kardesi varsa ogretir ona

En İyi Kız Görüşleri

• Gayet normal. Neden herseyi erkekler öder düşüncesi var anlamıyorum? Ortak olmalı bence.

0|1
    0|0
    • Ödesin demedim ama kasada benim cüzdana el atmam garip bence bir erkek varken yanimda

• Yo garip değil. Bir erkek varken, kadında cüzdanına el atabilir. Hatta sevgiline jest yap bir gun de sen getie onu sinemaya, ben yapıyorum ve cok mutluyuz. Maddiyayı erkekten beklememek gerek.

• İçten içe ondan bekleyebilirsin hatta alması hoşuna gider (para senden çıkmayacak diye değil bu) Yani ben de düşündüğümde benim beğendiğim ya da almayı istediğim şeyleri nişanlım alsa bu benim ona olan aidiyetlik hissimi artırır. O kendi yediğinin içtiğinin parasını ödese ben kendiminkileri ya da o kendi beğendiklerini kendine alsa ben kendime bu şekilde birliktelikten çok bireysellik olur ben bunu arkadaşlarımla yapıyorum. Hatta çok yakın olan arkadaşlarımla yapmıyorum bile ancak Dediğim her ödemeyi karşı tarafın yapması değil kesinlikle. Birlikte bir bütünlük olarak yapılması yani herkes kendi aldığını yediğini ödemesinden ziyade Bişey yenildi içildi alındıysa bir o öder başka bir yerde sen yani harcamalar bile senin benim olarak değil bizim olarak yapılmalı. Yani senin durumunda da ondan almasını istemen yanlış olmuş kendin almalıydın tabi onun da o şekilde bir cevap vermesi çok kaba ve çok saçma. Aranızdaki ilişki durumunu bilmiyorum belki nişanlında hep kendisinden beklenti içine girdiğini düşündüğünden öyle bir tepki vermiştir. Yorumlardaki gibi nişanlındaki belki para gözlülük değil de kendini maddi olarak kullanılıyor gibi hissetmekten kaynaklı bir tepkidir çünkü normal yoldan red yerine tepkili bir cevap vermiş ilişkinizde senin de tutumların önemli ben kendi düşüncelerim üzerinden yapılabilir bikaç örnek verdim. Karşıdan manevi beklenti kaçınılmazdır ama maddi beklentide bulunmamak daha güzel ☺️ Ve burada sorunun cevaplarıyla nişanlını yargılarsan psikolojin bozulabilir. Konuşarak sorularını kendisine sorarak çözmeniz daha faydalı olacaktır mutluluklar dilerim ☺️☺️

0|1
    0|0
    • 7gün

Çift taraflı sentez mükemmelll yorum 👍🏽 Tam bir hanımefendi üslubu dimdik bir kadın duruşu. Yaşınız genç psikoloji okuyorsunuz? Veya bir eğitim var. Benimde size önerim çalışın çalışmayı bırakmayın. Sizde o duruş o güç var mantıklı birisisiniz. Kendi paranızı kazanın istediğiniz gibi harcayın. Kendi atınız olsun. Ayrılıklarda attan inip eşeğe binmezsiniz. Kimse atınızı altınızdan alamaz. Dörtnala başka biryere gidebilirsiniz

• 7gün

@Ozankiyi başka bir yere gitmek için değil ama elbette çalışıcam. Kendi ayaklarım üzerinde durmak ve istediğim mesleği yapıp aynı zamanda da insanlara faydalı olabilmek için

• 7gün

Önerileriniz için teşekkür ederim yalnız sitede kalmicam

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• 45 euro pahalı değil aslında , param yo dese daha iyi olurdu. sinemayı da ben ödedim demesinden aslında sen kendi bilet paranı vermeliiydin demek istemiş. bu çocuktan uzak dur. mutlu olamazsın.

1|0
    0|0
  • vay arkadaş. cimriymiş.
    senin de bunu ondan beklememen lazım ama, sonuç itibariyle kafalar aynı sayfada değil.

2|0
    0|0
  • Tavrı hoş olmayabilir.. sdninde ondan sana o giysiyi almasını beklemen aşırı ergence itici garip bişey.. tam bir çocuksun

1|1
    1|0
  • Çocuk sana bakmak zorunda mı? Ne kadar basit insanlarsınız siz ya nasıl yakıştırıyorsunuz böyle şeyleri kendinize aklım almıyor.

1|0
    1|0
  • bana aldırmaya kalksa sevgilim, sanırım ayrılırdım ondan.

0|0
    0|0
    • ufak şeyler hariç ama 45 euroluk kıyafet markalıdır büyük olasılık, i s t e n m e z

• Elbiseyi alıp almamasına lafım olamaz ama sinemayı da ben ödedim lafı çok itici ve kaba olmuş.

0|0
    0|0
  • Parayı daha çok seviyor, sen de bunu halen idrak edemeyip soruyorsun. Komik...

1|0
    0|0
  • Evet normal zaten o nişan düşer sen erjegin gelirine bakiyosun oda senin giderine bakmaya baslamis bitti yani o is git baska zengin bul

0|0
    1|0
  • Maddi durumu iyiyse öküzlük etmiş ama parası yoksa saçmalamış

1|0
    0|0
  • dogru demiş evlenmeden kullaniyosun çocuğu ah keşke bilse bunu

0|0
    1|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    17

Kızlar Ne Diyor 14

• Nisanlilikta böyle davranıyorsa kesinlikle normal değil.. bende nişanlılık dönemi geçirdim şu anda evliyim ama yerinde olsam öyle bir adamla kesinlikle evlenmezdim.

0|0
    0|0
  • Daha evli değilsiniz senin böyle birşey istemen bana göre onursuzluk, onunda böyle birşey söylemesi normal değil

0|3
    1|0
  • sinemayı ben ödedim demesi doğru degil. ama senin de onun biseyler alsın diye beklentide olman hiç hoş değil.

0|3
    0|0
  • Valla ikiniz de suçlusunuz, nasıl cringe bu olay bu ya

0|2
    0|0
  • Sen de bedavaya konmuş gibi herşeyi ondan bekleme, kendin çalış al ne o ezik gibi onun eline bakıyon

0|0
    0|0
  • Tavrı hoş değil.

1|3
    0|0
  • Onun almasını beklemen çok saçma

1|2
    0|0
  • Hoş değil

1|0
    0|0
  • Hos degil bence yaptigi