Nerede bu insanların insanlığı?

Kadın kirayı ödemeden evden kaçmış ya şaka gibi. :D
Geldi 5 çocuğum kocam öldü falan dedi ev arkadaşım üzüldü eve aldı tamam 1 ay sonra verirsin dedi. Şimdi de kirayı ödemeden kaçmış şaka gibi :D

1|1
012

En İyi Erkek Görüşleri

• Ne olur zaten evi tutmussuz kira zaten veriyosuz insanlık sizde kalsın

0|0
    0|0
    • 7gün

Yahu biz de ona göre harcama yapıyoruz ve öğrenciyim ben kadının yalan söylemesi kötü bir şey o kadar geldi ağladı bir de biz kadına para ver diye zorlamadık zaten yalan niye söylüyor

• 7gün

Yahu biz kadından neden fazla para alalım daha düşük fiyat verdik o kadına ben bu eve gelirken 1500TL para verdim faturalar hariç. Öğrenciyiz biz onun parasını ödemek zorunda mıyız? Ayrıca insanlık ölmüş olsa paranı vermedin hadi dışarı kardeşim der valizini kapıya koyabilirdik insanlık yaptık eve aldık söz verdi sözünde durmadı bizim de bir planımız var sonuç olarak o gelmese başka biri gelirdi en azından biz zor duruma dusmezdik. Bundan sonra da bir çopune yardım etmem kimsenin

• 7gün

İyilik yap at denize balık bilir balık bilmese Halik bilir. iyi geceler

• Daha çok şey göreceksin. Ama gülme çünkü belki gerçekten öyledir ya da dolandiricinin tekidir bilemezsin.

1|0
    0|0
    • 7gün

Yahu hiç sanmıyorum. Fransız vatandaşı falanım dedi Kimliginde Türkiye direk çift vatandaşlık vesaire de yok yani.

• 6gün

Sazan avı yapmış demek ki.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Oda kirası sanırım?

1|0
    0|0
    • 7gün

Oda, fatura, doğalgaz, mutfak vs 1.5 aydır buradaydı

• 7gün

Üzücü, kira normalde peşin alınır.. Ancak eminim zaten zor durumda olduğu için insanlık ettiniz.. Bilemedim, içten içe o kadına da acıyorum, empati yapmaya çalışıyorum. Ama seni de anlıyorum.. Sağlık olsun, olan bir kaç yüz liraya olsun sıkma canını.

• 7gün

Teşekkür ederim

• Ne olacak ki gözünüzün sadakası olsun.

1|0
    0|0
  • İnsanoğlu çiğ süt emmiştir

1|0
    0|0
  • Acıma yetime..

1|0
    0|0
  • Koca yürekli kiracı

1|0
    0|0
  • Yaparlar 🤣🤣

1|0
    0|0
  • Çok merhametlisiniz

1|0
    0|0
  • Parasi yoktur belki.

0|0
    0|0
    • 7gün

Parası yok diye zaten 1 ay bekledi. Maaşı aldığı gün kaçtı. 5 çocuğum öldü vesaire diye yalan söylemesi mi gerekli bizim eşyalarımızı kullandı o kadar vericem vericem diyip durdu. Ihtiyacim var dese yardım ederdi zaten biz de ona göre para harcıyoruz geri verecek diye. Biz de öğrenciyiz sonuç olarak

• 7gün

Kapatmış direk ya zaten. Bir de benim ev arkadaşım cafe açacak pazartesi onun depozitosunu verecekti. Onun sözüyle gidip dükkan baktı o parayı da bütçeye ekleyerek şimdi -700 açık kaldı nereden bulacak iki günde. Ayıp gerçekten umarım başkası yaşamaz bu durumu da paylaştım buraya kimse kimseyi salak yerine koymasın diye

• 7gün

Haklısın vala. keske söyleseydi zamanjnda

• Hayrına saysın

1|0
    0|0
  • Sözleşme yapsaydınız

1|0
    0|0
    • 7gün

Sözleşme yapamadık parası olmadığı için onun için emlakciya da para vermesi gerekiyormuş sanırım
      Yani boşuna insanların zamanını çaldı ve parasını da çalmış bulundu bir nevi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...