Herşeyi bilen insanlara gıcık oluyor musunuz sizde?

Aşk dokunmamakmış aşk saflıkmış aşk anasının gözüymüş. Aman bir siz biliyorsunuz zaten. Kız öpmek isteyince de sen ne anlarsın aşktan diyorlar. Yav he he birbirine bakmamak yere bakmak aşk tamammı.
Aşk bir tek olabilir mi ya? Cinsl aşk olabilir. Dokunmadan olabilir. Dokunarak olabilir. Her türlü olabilir. Neymiş aşk uzaktan olurmuş da. Töbe ya birde bilmişlik taslıyorlar ben böyle seviyorum kardeşim dokunarak seviyorum ben dokunmadan ds olamaz bence
Güncellemeler:
7gün
Bunlar ne istedğini bilmşyor ki bugün neden dokunuyorsun diyen yarın meden dokunmuyosun der ve bunlar asla mutlu olamaz çünkü ne istedğini bilmezler boş konuşmayı severler anca

1|1
419

En İyi Erkek Görüşleri

• yani..
    bir şeyi yaşamadan, ya da sadece bir sefer görmüş ama hemen bir kanıya varanlar, genelleme yapanlar az öte dursun diyorum kendi kendime.
    herkesin fikirlerine düşüncelerine saygı duyuyorum ama bazı şeyleri bilirken de söylenenler saçma geliyor kulağa.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Buna her şeyi bildiğini sanan değil de aşka bakış açısını objektifleştirmeye çalışan biri diyelim.

Ve dediğiniz gibi, ben de katılmıyorum. Ha gerçekten aşık bir kişi uzaktan da, dokunmadan da sever ancak sevdiğin kişiyle birlikte olma ihtimalin varsa, ona sarılabiliyorsan ya da elini tutabiliyorsan niye olayı dramatikleştiresin ki?

0|0
    0|0
    • 7gün

Boş beyinliler onlar bence. Dediklerin çok doğru

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• dokunmadan elleşmeden aşkmı olur amaç bu degilmi zaten, tv degilki bu karşına koyup izleyesin

1|0
    0|0
  • Sakin şampiyon tamam içine al yaşa kimse bir şey demiyor

0|0
    1|0
  • Ilk nasıl başlarsan öyle gider diye düşünüyorum. Yani ben ilk aşkımla cinsel ilişkide yaşıyordum. Ondan sonra yatmadığım hiç bir kadına aşık olamadım

0|0
    0|0
    • 7gün

İlk aşkınla yatmasaan peki

• 7gün

Hmmm yani ben sevgilimle bişeyler yaşarsam onla her beraber olmamd bana dhaa çok bağlanır aşık mı olur

• 7gün

Karakterini kişiliğinide beğeniyorsa evet

• 😂😂😂😂😂😂sakin ol biraz ya katiliyoruz sana oke kralsin buyugumuzsun😂

0|0
    0|0
  • Sorduğun sorunun cevabını kendin vermişsin zaten :D :))

0|0
    0|0
    • 7gün

Hani

• 7gün

Bunlar ne istedğini bilmşyor ki bugün neden dokunuyorsun diyen yarın meden dokunmuyosun der ve bunlar asla mutlu olamaz çünkü ne istedğini bilmezler boş konuşmayı severler anca

• İnsan sevdigini arzular dokunur eller bunlar normal.

0|0
    0|0
  • kıçını duvara yaslayan millet en çok kıçını seviyor ama ben Ahmeti seviyorum diyor. Komikler

0|0
    0|0
  • Hiç sevmedigim bir insan türü oluyorlar

0|0
    0|0
    • 7gün

ben dokunarak seviyorum çocuk bana sen bilmiyosun sevgiyi diyor neyin kafası bu acaba. Evlensin de karısı hiç dokunmasın ona asıl aşkı yaşasın o zamana

• 7gün

Gözüme bakmıyosun hiç demiştim sen sapık arıyosun dedi ben şok

• 7gün

Uzatma bence salla gitsin

• He he de kaale alma bak. Nasil cildiriyolar

0|0
    0|0
  • Bunu diyenler tek tip adamlardir

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    7

Kızlar Ne Diyor 3

• Kız kim sana ne dedi git sevdiğini doya doya op biz neydek fjskdhshsh

0|1
    0|0
  • hele sukur gercekci biri😎🤗

0|0
    0|0
    • 7gün

Ben anlamıyorum acaba yalan mı söylüyor bana. Namus timsali mi takılıyo geçen de diyor ki kız sevmediği erkeği öpmez malll yaaaa sarılmasanda özlemedin mi

• Aynen..

0|0
    0|0
Yükleniyor...