Annem babamı aldatıyor sizce babama nasıl anlatmalıyım?

Soruda yazdığım gibi babamın en az zarar göreceği şekilde anlatmak istiyorum ve aklıma hiç bir şey gelmiyor nasıl yapabilirim bunu

0|0
425

En İyi Erkek Görüşleri

• Bence annenle konuş sonra ailecek konuşun kendi öğrenirse Allah göstermesin cinayet falan işleyebilir

0|0
    0|0
    • Annem bildiğimi tahmin ediyor zaten ama ses çıkartamıyor

• Sen genede konuş annenle daha sonra ortaklaşa konuşun babanla yazık adama

• Sadece babanın içine şüphe düşür. Açık konuşup şok etkisi yaratma. Fevri çıkışlarda insanın şeytanı nasıl aldatır belli olmaz. Yani babanda nasıl bir travma oluşturur bir bilemezsin. Sadece anneni takipte olmasını sağla. Kendi öğrensin sindire sindire.. Seninde bilip söylemen senide zor duruma sokar. Olacakları sadece baban bilir duruma gelirsiniz.

0|0
    0|0
    • 23saat

Eig için teşekkürler😊
      Umarım konu çözülmüştür.

En İyi Kız Görüşü

• Bunu nasıl söylersen söyle yıkılacak baban yani az zarar görsün diye bişey yok ama bilmeside lazım

0|0
    0|0
    • Napacağımı bilmiyorum

• Bunu da denedim yol göstermek yerine olmamış gibi davran diye akıl verdiler

• Zor olacak ama bence bilmeli baban yazık günah hiçbişey olmamış gibi davranırsan annenin günahına sende ortak olursun

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• bu durumlarda ne söylenir bilmem ama babana bir an önce bunu söylemelisin ya da anneyin aldattıgına emin ol önce derim

0|0
    0|0
  • Farklı bir numaradan mesaj at karın seni aldatıyor diye. Sonra o numarayı kapat açma uzun süre.

0|0
    0|0
  • İleride anne olduğunda yaşadığın durumu çocuğunla paylaştığını düşünerek hareket et.

0|0
    0|0
  • Emin misin peki boyle biseyin oldugundan? Ciddi bir durum cunku iyi dusun.

0|0
    0|0
  • Babana direkt kanıtları ile söyle...

0|0
    0|0
    • Babama bir şey olmasından korkuyorum yoksa yapamayacağım şey değil ama benim yüzümden babama zarar gelmesini istemiyorum

• Sen söyle yinede o en iyisi bilir.

• Videoya çekip babana izlet.

0|0
    0|0
  • Baban keser seni

0|0
    0|0
  • Yooq hamınaya 😒

0|0
    0|0
  • Karisma

0|0
    0|0
  • konuş yanlış yolda oldunu söyle

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    13

Kızlar Ne Diyor 3

• Baba bir hayvan vardır bilirmisin hani G ile başlar, boynuzları vardır...

0|1
    0|0
  • Değişiksiniz.

0|0
    0|0
  • Söyleme annenle konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...