RAP yapmak istiyorum basarili future yazabiliyorumRap muzik sizce ideal seviyede mi yoksa sürdüre bilir bir kalite halen yok mu?

Alman rap piyasası gayet sağlam mesela, sizce future rap yapabiliyor muyuz?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Ben severim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka alman rap cidden çok iyi ya. Alman raplari takip ediyorum yakından. Ama çoğu silahlı mafya veya çeteyi anlatan şarkılar oluyor. Ama çok sert hardcore rapler yapıyorlar. Özellikle kollegah massaka kc rebel ve killa hakan gibi.

0|0
    0|0
    • 7gün

Kollegah boos hayranıyım kontra k, AK kontrole farıd bang capıtal bra ve nicesi Almanya ya gitmeyi planlıyorum da zaten rap denilince akla gelen tek ülke bence 2010 dan beli alman russian poland serbian muziklerini dinlerim bizde o kalite yok işte bende öyle planlarim var ama ilerlemek zor biraz

• 7gün

Kollegah gerçekten de okadar zengin mi? Yoksa şarkı kliplerinde mi öyle...

• 7gün

Kollegah evet zengin deuschlanda amazon en iyi satişlari yapan 3 5 kişiden biri ve gelirleri sadece rap üzeri degil bunlar ne kadar propaganda üzerine sik yariştirsaşar bile kazançlar 3 türden kokain tekstil ve İnternet buna sponsorluklar ve reklamlar da eklenirse multi milyoner olma şansı doğuyor bunlar görünce soruyorum kendime neyim eksik ak

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kalemine güveniyorsan yürü. Gidipte ot çayır çimen müziği yapma.

0|0
    0|0
    • 7gün

Büyük şairler;ülkeleri kan ağlarken mutluluk şarkıları söylemezler.

• 7gün

Sorun da orada işte ot ve vajina adin yazlilan sözde escobar özenti ısırıkçi sperm mağdurlari yüzünden gelişmiyor tr repa

• Haklısın

0|0
    0|0
  • bıladel yotober ol

0|0
    0|0
    • 7gün

Evet lanet kanalima hoş geldiniz bugün sizlere nasip rap yapicaginizi öğreticem 'yo ye' biti iyi geceler gelsin paralar.

• 7gün

ahahahahaha :D

Yükleniyor...