Amerika ya da avrupa ülkesinde çalışabilmek gibi fırsatın olsa gider misin?

Soru basit. Türkiye de çalışıyor ya da işsiz olman önemli değil.
  • Bir an bile durmam
    A seç
  • Ne gerek var
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu ülkeye gidiyorum

0|1
    0|0
    • Sence hangisi peki hem çalışma hem yaşam şartları bakımından

• Babanın şirketi çoğunlukla yabancılarla iş yaptığı için Amerika ve Avrupa gibi bir çok ülkeye gittim çalışma sıtandartları, maaş. Çalışana davranış kesinlikle Türkiyeden daha iyi Türkler zaten genelde Almanya, Hollanda, amerikada çalışıyor abd hepsinden daha zengin bir ülke ama zengin olduğu kadar pahalı kişi başına düşen gelir abd de Türkiyenin neredeyse iki katı, ben abd derim

• Benimde içimden abd geçiyor nedense. Almanya ya git deseler inan gitmem zaten bizimkiler orayı işgal etmişler. Aklımı kurcalayan şey mesafe. Avrupa daha yakın ama benim yerim içimden abd mis gibi geliyor

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa olur. Amerika'daki insanlara bir ısınamadım. Ama coğrafi olarak Amerika süper. Özellikle kıyı kesimleri.

0|1
    0|0
    • Amerika benide kararsız bırakıyor. Iklimi ve coğrafyası çok iyi bizim ülkemize benziyor. Avrupada biraz ırkçılık var sanki türklere karşı ama amerika pek öyle değil

• Avrupa'da ırkçılık var ama yapıcak birşey yok buda bizim insanımızın sorunu. Amerika'daki suç oranı Avrupanın toplamında yok. Avrupa'da kaç ülke var net bilmiyorum ama. 1 ülkenin suç oranı 20 ülkenin suç oranından 4 kat daha fazla yani. Amerikada suç oranı yüksek. Hâlâ sokak çeteleri falan var.

• Iyi yerleride var Tabi nerde takildigina bağlı biraz. 600 milyon kutu deprasan hapı kullanıyorlar doğal değil mi 😂

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...