Kimse yanlış anlamasın ama romantik bir erkek cidden var mı?

çevrede olsun sosyal medyada olsun okadar odununu kazmasını gördüm ki ben şair ruhlu kitap okumayı seven dolu bir erkeği düşünemez oldum sokakta bağıra çağıra küfredenlerden sonra da kendimi onaylıyorum. ince ruhlu biri kalmadı mı şu ülkede ya

1|1
838

En İyi Erkek Görüşleri

• ya bu dünya böyle işte. kız var kıskanılmaktan kendine bağrılmaktan hoşlanır. kız var senin gibi benim kişiliğimden hoşlanır. ama gel gör ki birbirinin kişiliğinden hoşlanan iki kişilik asla bir araya gelemez. dünyanın kuralı bu bence

1|0
    0|0
    • sana bir şey diyim mi bana o şekilde bağıranla cidden fena kavga ederim hatta vurur kafasında cam falan kırarım o derece hoşlanmam ben biraz sinirli biriyim ondan naif biri istiyorum keşke senin gibisi çıksa karşıma tanışmak için falan söylemiyorum yanlış anlama ama çok seviyorum böyle kişileri

• pozitif kutuplar birbirini itiyor malesef. kişilikten kaynaklı olmasa bile bir şekilde yürümüyor yaa. başka bir sorun çıkıyor bu kezde. ben artık kriterlerime uygun kız aramıyorum. kızları kendi kriterlerime uygun hale getirmeye çalışıyorum. kendine bağrılmasından hoşlanan maço seven çok kız arkadaşım oldu. bir kaç aya flör takıp kitap fuarına gitmeye başladık. tabi dört dörtlük değil her zaman dört dörtlükte olmaz. bu şekilde mutlu olmaya çalış sende benim gibi. tübi kız olduğun için karşı cinsi kendi kriterlerine uydurman zor olacak. ama başarırsan mutluluğa hazır konmuş olmayacaksın bir de bu var.

• ben öyle bir erkek bulacağımı sanmıyorum ya. ben bir kere beceriksizim. harekete geçemiyorum. beğendiysem belli edemiyorum elim ayağıma karışıyor. bir kaç kere güldüm ettim merhabalaştım baktım olmuyor dedim bu iş senin neyine. şimdi bakıp geçiyorum.

• Ben tipsizim , romantik olsam kime ne ki? Zaten kızlar romantik erkeklerden değil , kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmazlar. Kızlar yakışıklı erkeklerden hoşlanırlar. Güldüklerinden hoşlanmazlar , hoşlandıklarına gülerler, güldükleri kişiler yakışıklı erkeklerdir.
    Bir örnek :
    Berkcan : dayım seni aradı :)
    Gamze : hangi dayın?
    Berkcan : Firarlardayım
    Gamze : ahahahahha ya berkcannnn ne kadar tatlı ne kadar mükemmel oyşşşş bir erkeksin ya.

Hamza : Gamze dayım seni aradı
    Gamze : Bana ne?
    Hamza : Seni aradı diyorum ya
    Gamze : Ne dedi?
    Hamza : Firarlardayım.
    Gamze : Komik mi şimdi bu? bir defol ya ezik.

Hamza ve Berkcan'ın arasındaki tek fark , Berkcan yakışıklı , Hamza çirkin. Çirkin erkekler ve yakışıklı erkekler aynı şeyleri söylediklerinde bile aldıkları tepkiler aynı olmuyor.

2|1
    0|0
    • ahaha :D bir yere kadar doğrusun seni gömmiycem. bak, erkekler nasıl güzel fizikli güzel yüzlü kızlara bir başka ilgiliyse kızlar da öyle. bakma içi güzel olsun diyene, evet çoğu karakterin de güzelliğini ister ama o kalpteki ritim değişikliği olmadan, o kaşa göze bakmayı sevemden olmuyor o iş be.

• Belkide Kendine Haksızlık Ediyorsun dur..
      Belkide Düşündüğün kadar Tipsiz Değilsindir.
      Ya Hep Sana Egosu Tavan Yapmış, Burnu havalarda, İnsanlara Yüksekten bakan bencil KızLar Denk Gelmiş olabilir mi?

• @Zaqros Ben tipsizim ve bu yüzden de reddediliyorum. Burnu havada olan kızlara da teklif etmedim. Suçu başkalarına atmaya gerek yok basbaya tipsizim işte.

En İyi Kız Görüşü

• Ahirda gezinmeyin hanımefendi :) gerçi sokak ahir olmuş ona da bişey diyemeyecegim ya :)

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• yaşadığın ortamdan, çevrenden kaynaklı.
    bulunduğun konumu değiştirmelisin. değilse kimler, neler var dışarıda bir bilsen. yanına yaklaşamazsın. ;)

1|0
    0|0
    • kimler var ki. gerçekten iyi insanlar var mı çünkü ben çok hasretim buna gerçekten temiz kalpli birileri var mıdır ya

• ya herkes kötü kalpli değil, olamaz öyle bir şey.
      temiz kalpliden çok iyi niyetli diyelim biz ona.
      kalbi kirli temiz bilemeyiz onu biz.

• Şiirler yazarım, şiirler seslendiririm, fakat bazen bunları yapan kişiyle diğer ben aynı kişi mi anlayamazsın bile.

1|0
    0|0
    • neden ozaman farklı biri gibi görünüyorsun

• onlar bulduklarıyla falan yetinmiyorlar sen sadece kendini mutsuz ediyorsun

• Yoo mutsuz etmiyorum? Onlar da bulduklarıyla yetiniyor :D

• Vallahi beni anlattın gibi hissettim ve yazmak istedim evet var canlı örneği olabilirim ve evet aşırı romantik olmak yalnızlığın bir sebebi gibi

1|0
    0|0
    • aşırı romantiklik değil mantıklı ve romantik biri olmak önemli olan yeri gelince dibine kadar romantik yerine göre vazgeçecek kadar mantıklı şahsen ben böyleyim

• Hm ben sevgi ve aşk konusunda tutkulu biriyim ama evet artık sınırlarımı koruyorum bu şekilde daha mutlu olucam sanırım

• romantizmden kasita bagli.. sair ruhlu falan degilim hatta cok bayar beni sevgiliye siirler anlamli sozler falan.. ama hediye alip beklenmedik surprizler yaparim sarilirim falan sahsen... gerci bayagi demir adam oldum gecen yillara paralel olarak..

0|0
    0|0
  • Ruhunu okşayacak snaa bir şiir yazardım akrostiş şeklinde 😊

0|0
    0|0
  • Erkeklerin yüzde 80i, fakat romantik olmaktan önce gelen mantıklı olmak ve fedakarlık yapılabilecek saflıkta kız çok az var.

0|0
    0|0
    • ya çok biliyorsunuz kusura bakma da çok az kız var diyorsunuz sonra karşısınza gelince bunun gözü eğri ağzı eğri burnu eğri

• Dünya kadar kızla konuştum, görüştüm, çıktım kimsenin yüzüne gözüne takılmadım, kendine mukayyet olup bir yandan sağa sola iş atmayanıda bulamadım, bulsam evlenicem.

• ben o sokakta bağıra çağıra küfür edenler kriterindeyim evet çoğunluğumuz böyleyiz haklısın ama aradığın gibi insanlarda tanıyorum öyle insanlar da var

0|0
    0|0
    • ozaman yeri gelmişken söyliyim iğrenç ve kabasınız

• Hepiniz böyle söylersiniz ama romantik duygusal erkeğe karı gibisin dersiniz kadınlar odun erkekten hoşlanır istisnasız

0|0
    0|0
    • karı gibisiniz ne? sen nasıl bir rezilsin ya? kadın demek ben demek annen demek kız kardeşin demek? kadın gibi olmak sana kötü mü geliyor? Defol git. ayrıca tanımadan etmeden peşin hüküm verme asla da böyle bir kefeye koymadım koymayacağım da odun kafa

• Ben gördüğümü söylüyorum odun kafa

• Gönül verdiğim insana kalbim ömürlük emanet
    Mutlu ederim onu

1|0
    0|0
  • Var. Ama bir yerden sonra senin olay bayar herkesi.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    26

Kızlar Ne Diyor 7

• Eski sevgilim henüz 1 saat oldu ayrılalı tam bir şair ruhluydu

0|1
    0|0
  • Vardır bence. Şair ruhlu adam çok
    Bknz. Hikmet Anıl Öztekin

0|0
    0|0
  • Allahım amiiin

1|2
    0|0
  • Vardır istedigini alana kadar

1|0
    0|0
  • Romantiklik bayar bence ben istemem şahsen

0|0
    0|0
  • Evett ❤

1|0
    0|0
  • Yoktur

1|0
    0|0
    • Yokmudur 😊ben bu ülkede bayan şair pek görmedim duymadım.
      Nazım hikmet
      Cemal süreya
      Atilla ilhan
      Edip cansever
      Can yücel
      Özdemir asaf vs daha saymama gerek yok he bunlar eskide kaldı diyorsan kalbimizde yaşıyor
      Yoktur dedin diye söylüyorum arada bende yazıyorum sana ins hesabımı bırakıyorum bana dm den yaz sana örnek şiirimi atayım şimdi burda paylaşırdımda çalarlar 😂

Yükleniyor...