Twitter a neden giriş yapamıyorum?

twitter şifremi bildiğim halde giriş yapqmıyorum çünkü telefon onay kodu istiyor. numaramı yazdığım da ise bu numara ile çok kez hesap açılmıştır başka numara deneyiniz diyor. kardeşimin numarasını yazdım bu sefer yine mesaj gelmedi. hesap kqpatma linkine tıkladım kullanıcı adımı şifremi yazdım hesap kapatma penceresi açılıyor 2 saniye sonra beni başka pencereye atıp telefon kodunuzu girimiz diyor. hay koduumun şeyi sinir etti beni. ulan mail adresimi almışsın işte daha ne uğraşıyorsun. yarın bir gün anne kızlık soyadı da sorar bu zktiimin uygulaması

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• üstüste mesaj göndertme. sistem kafayı yiyor. bende instagram ile uğraşmıştım. bir kaç gün bekle tekrar gönderttir o zaman kod gelir.

0|0
    0|0
    • yok kardeşim gelmiyor.. bugün yeni olan bir şey değil. en azından hesabımı silmeyi başarabilseydim tekrar yeni hesap açıp bu sorunla daha karşılaşmazdım

• çok yaprak kürek saçma iş yapmışlar. ya mail adresini sorarsın ya telefon numarasını. he kişi isterse güvenlik amaçlı ikisinide kullanabilir. ama sana ne oluyor da mail yetmiyormuş gibi bir de tel numarası istiyorsun. mesela instagramda öyle bir şey yok. ya facebookla, ya mail ile ya da numaranla kayıt oluyorsun. hepsini birden istemiyor

• mailin çalınırsa telefon numaranla kurtarabiliyosun o yüzden heralde.

Yükleniyor...