22 Senelilik Yalnızlığımı bir Esccrttan Çıkartsam Olurmu Sizce?

22 senelik hayatımda dünyada milyalarca türkiyede milyonlarca kadından bir tanesi bile hayatımda olmadı kimse ilgili veya güzel bakmadı konuştuklarım canı isteyince yazdılar yazmayınca yazmadı dediler hoşalnadıklarımı söylediklerim cevap vermeye bile tenezzül etmediler egolarını kastılar bilmiyorum niye böyle kimseye kötüde yaklaşmadım bakmadımda ama bir karşılık görmedim hayatımda bir kerede olsa gerekirse tüm birkimimi böyle bir kadına vericem 1 günde olsa yalandanda olsa o ilgiyi hissetmek sevilmiş gibi olmak için napıyım sizce artık tek çare olarak bunu görüyorum.

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• üzüldüm be

0|1
    0|0
    • peki ben napıyım

• bence sevip sevilebileceğin birini bul

• aynı laflar demesi yazması kolay sonuçta

En İyi Erkek Görüşü

• Tutarsız olmayı denedin mi? Belki fazla iyimsersin..

0|0
    0|0
    • sürekli duygu değişiyor bende zaten

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Escrt yanlızlığını değil kasıklarındaki dolgunluğu alır. Onu zaten yapmak için ilaki yöntemlerin vardır. Biraz tarzını değiştir öyle bir dene bakalım ne olacak

0|0
    0|0
  • Parayi verip, ertesi gun kendi paranla yalandan kandirildigin icin daha buyuk icine oturur bence.. Bahsettiklerin zaten devrin sorunu, kendini suclsms ve daha cok sosyal ortamlarda daha fazla insanla vakit grcirmrye calis.

0|0
    0|0
  • Valla kanka sakla kendini karına en azından el değmemiş olursun ama öbür tarafta Allahın sonra karının yüzüne nasıl bakıcaksın

0|0
    0|0
  • Kral bu patlamaya kimse dayanamaz 😁

0|0
    0|0
  • Boş ver eline sarıl

0|0
    0|0
  • Eblenirsin ya

0|0
    0|0
  • Olur