Doktor konusunda yardım eder misiniz?

Bikini bölgemde 3 4 aydır sert bir şişlik var bazen kocaman oluyor ve içinden iltihap akıyor iniyor tekrar ama sert şişlik hala duruyor. Daha öncesinde birkaç kere kıl dönmesi oldu küçük bir şekilde cımbızla aldım ondan sonra böyle oldu ve kaldı kıl dönmesi diye düşünüyorum. Bunun için hangi bölüme gitmeliyim?

0|1
014

En İyi Erkek Görüşleri

• Bunun için cildiye ve operasyon için genel cerrahiye gitmen gerekiyor.

0|0
    0|1
    • Kıl dönmesi mi bilmiyorum çok rahatsız ediyor ondan şüpheleniyorum daha önce aynı yer normal küçük kıl dönmeleri olduğu için

• sertlik var şişiyor iltihap akıyor iniyor ama sertlik hala var ve hafif morumsu bir renkte dokunduğumda o sert yere acıyor

• Ya burada tam yorum yapamıyorum uzuyor gidiyor yardımcı olmak isterdim size gizli olunca siz olamıyorum

• Tıraş bıçağı ile tıraş oluyorsun ve pürüzsüz olması İçin ters alıyorsun ondan dolayı kıl dönmesi ve intihap oluyor yavaş yavaş sıkarak intihap’ı çıkar ve tersine doğru traş olma geçer.

0|0
    0|0
    • hayır traş bıcağı kullanmıyorum

• O zaman bilemiycem...
      Kul dönmesi hep aynı yerde ise intihap belirli bir sıra sonra çıkar ama şişlik devam ederse kıl içeride büyümüş olur o yüzden cerrahi müdahale ile alınması gerekebilir.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Yok artık neler okuyorum, hiç bir fırsatı kaçırmıyorlar.
    Uğraşmayın burdakilerle google'da bakın hangi bölümse ona göre doktora gidin.

0|0
    0|0
  • Cımbızla tam temizleyemezsin. İltihap kurutucu bir krem kullan o esna da mutlaka doktora git

0|0
    0|0
  • Üroloji doktoruna git

0|0
    0|0
  • Jinekolog

0|0
    0|0
  • üroloji veya jinekolog veya kadın hastalıkları

0|0
    0|0
  • Kil dönmüş

0|0
    0|0
  • Cildiye

0|0
    0|0
  • Üroloji

0|0
    0|0
  • Simdi baktım netten genel cerrahi doktoruna görünmeniz gerekiyormus konu tekrar etmis olabilir bölgenizi temiz tutmaya calısın mikrop falan kapmasın we bian önce doktora muayene olmaya bakın cok cok gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi olabilir

0|0
    0|0
  • cildiyeye görün. fotok olma ihtimali neki.

0|0
    0|1
    • son cümlenizi anlamadım

• kasığımda değil ama bahsettiğim şey

• görme şansım var mı.

• ben kadin dogum uzmaniyim hanfendi kadin doguma gidiniz veya evde kendinizde halledebilirsiniz

0|0
    0|1
    • Maalesef evde halledemiyorum çünkü kıl varsa da gözükmüyor. sadece bir sertlik var ve sürekli baş parmağımın ilk çizgisine kadar olan kısım kadar şişme var

• gizli olarak yazıyorsunuz özelden yazamıyorum

• kargacastle kullanici adim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...