Doktor konusunda yardım eder misiniz?

Bikini bölgemde 3 4 aydır sert bir şişlik var bazen kocaman oluyor ve içinden iltihap akıyor iniyor tekrar ama sert şişlik hala duruyor. Daha öncesinde birkaç kere kıl dönmesi oldu küçük bir şekilde cımbızla aldım ondan sonra böyle oldu ve kaldı kıl dönmesi diye düşünüyorum. Bunun için hangi bölüme gitmeliyim?

0|1
014

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunun için cildiye ve operasyon için genel cerrahiye gitmen gerekiyor.

0|0
    0|1
    • 4gün

Kıl dönmesi mi bilmiyorum çok rahatsız ediyor ondan şüpheleniyorum daha önce aynı yer normal küçük kıl dönmeleri olduğu için

• 4gün

sertlik var şişiyor iltihap akıyor iniyor ama sertlik hala var ve hafif morumsu bir renkte dokunduğumda o sert yere acıyor

• 4gün

Ya burada tam yorum yapamıyorum uzuyor gidiyor yardımcı olmak isterdim size gizli olunca siz olamıyorum

• Yok artık neler okuyorum, hiç bir fırsatı kaçırmıyorlar.
    Uğraşmayın burdakilerle google'da bakın hangi bölümse ona göre doktora gidin.

0|0
    0|0
  • Cımbızla tam temizleyemezsin. İltihap kurutucu bir krem kullan o esna da mutlaka doktora git

0|0
    0|0
  • Üroloji doktoruna git

0|0
    0|0
  • Jinekolog

0|0
    0|0
  • Cildiye

0|0
    0|0
  • üroloji veya jinekolog veya kadın hastalıkları

0|0
    0|0
  • Kil dönmüş

0|0
    0|0
  • Üroloji

0|0
    0|0
  • Simdi baktım netten genel cerrahi doktoruna görünmeniz gerekiyormus konu tekrar etmis olabilir bölgenizi temiz tutmaya calısın mikrop falan kapmasın we bian önce doktora muayene olmaya bakın cok cok gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...