Uyurken horluyor musunuz?

off gene uykumun gelmediği bir gecedeyim 😒

bir gün felaket hastayım ama burnum tıkalı boğalarım şiş yorgan döşek.. neyse ilaçların etkisiyle grip ilaçlarının yani tam mışıl mışıl uyuyorum kız kardeşim ile de tv odasındayız sonra birden kardeşim uyandırdı abla kalk horluyorsun 😒 bak hele yav ben orda hastayım geberiyorum dediğine bak aşkitellamın 😒

neyse bu da böyle dobramsı benden bir kesit 😬

bu arada dip not:
Prensesler gibi uyuyorum diyen bacılarım herhalde bende normalde premsesler gibi uyuyorum pısır pısır 😒
Güncellemeler:
edit boğalarım değil “boğazlarım”
arkadaşlar teşekkürler ama şu an hasta değilim bir zamanlar grip olduğum bir seferde demek istedim

1|1
1339

En İyi Erkek Görüşleri

En İyi Kız Görüşleri

• Aslında bende bebek gibi mışıl mışıl uyuduğumu düşünüyordum , hep iftira atıyorlar horluyormuş muşum.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Uyurken meydanı pırelere bırakıyorum onların hırlaması onlar :)

0|1
    0|0
  • Hem de nasıl 😀 benden sonra uyuyacak olan uyuyamıyor kardeşim öyle söylüyor 😀😀 ranzanin üstünde yatıyorum ben. Aşağıdan vurup duruyo bı sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • o değilde horladığım zaman. kendı horlamamdan kalkmam birde etrafı kolaçan ettim o ses nerden geldi diye :)

0|0
    0|0
  • pek horlamak deyil benimki sonucda aslan yattigi yerden belli olur ben kukruyorum 😂 seni kardesin uyandirmis beni gecen ust komsum aradi yan dön lan bina sallaniyo dedi 😂😅😅

0|0
    0|0
  • Bir defa annem uyarmıştı uyandirip. Cekyatta uyuyakalmistim. Yastık dik durunca kacinilmaz oluyor sanirim

0|0
    0|0
  • horlayan hiç kimse kabullenmez çünkü o duymuyor horladıgını :D

0|0
    0|0
  • Asla yapmadım yapana şaşıyorum ve öldüresim geliyo orda aqq

0|0
    0|0
  • Sadece hasta olduğumda oda dik uyudugum yani rahat nefes alabildigim için yoksa hayatta horlamam.

0|0
    0|0
  • Bende horlamıyormuşum.
    Malum prensler horlamaz. 😂

1|0
    0|0
  • Horlamıyor biliyordum takı beraber biri ile yatana kadar

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    27

Kızlar Ne Diyor 11