Sanal ilişkiye bakışınız kızlar?

erkekler de cevap versin ama özellikle hemcinslerimi merak ediyorm. ben şahsen daha önceki berbat bir tecrübemden dolayı asla ve kata diyenlerdenim artık.
Güncellemeler:
sanal ilişki derken sanalda başlayan, sanalda tanışmak işte...

0|3
1530

En İyi Erkek Görüşleri

• Lise çağlarımda yapıyordum bunu o zamanlar sadece facebook ve msn vardı ne günlerdi be :D

1|0
    0|0
    • :)) memnun muşsun

• o zamanlar memnundum saflıkta var biraz tabi hep ilerde o kızın yaşadığı şehire gidicem, buluşucaz hayalleri var tabi :) çocukluk işte.

• Sanal ilişki herkesin kaldırabileceği bir ilişki türü değil. İki tarafında aşırı derecede sadık ve sabırlı karakterde olması gerekiyor. Aksi halde reelde görülen bir güzel veya bir yakışıklı, sizin papucunuzun dama atılmasına kafi gelir. Sanal ilişkiye öyle çok fazla bel bağlamayın.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• hiç tecrübe etmedim. etmemde. sanaldan zevk alanlarıda anlamıyorum açıkçası. gerçeği dururken.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Asla asla deme bayrampasa halinde en kaliteli diye aldigin bir kasa elmanin icinden bile mutlaka bir tane curuk oluyor olmasa bile adamlar curukleri satmak icin en azindan her kasaya bir tane atiyor yani bir denedin olmadi ikiyi hatta 3u bekle he 3. de de sonuc alamazsan eyvallah

1|0
    0|0
  • 16 ile 19 yaş arasında baya bir deneyim yaşadım :) yaş ilerledikçe ara verdim ki geçlern önü açılsın 😂

0|0
    1|1
  • Sicak bakarim simsicak, sonucta o da gercek illa bir yerde denk gelince mi konusmak icin dogru kisi dersin sanki

1|0
    0|0
  • asla tasvip etmiyorum insan yanındakine güvenemiyor nerde kalmış sanala güvenmek 😊

1|0
    0|0
  • Sanaldan öteye gitmiyorsa kabak tadı verir. Hatta bana göre tam bir zaman kaybı gelir ve bir süre sonra yorulmaya başlarım ve sıkılırım.

0|0
    0|0
  • Sanal kişiler sanal ilişki yaşar gerçek kişiler gerçek ilişki..

0|0
    0|0
  • Trollemek için senden hoşlandım yazan oluyor da inanır mıyım hiç?

0|0
    0|0
  • Sen yediğin bir yemekten dolayı mideni bozsan bir daha yemek yemeyecek misin?

0|0
    0|0
  • ; D

Kızlar cevap pliss

0|0
    0|1
  • Saçmalık.

2|0
    0|0
  • Boş iş

1|0
    0|0
  • kata değil o "kat'a"

0|0
    0|0
  • İlişki evet, cinsellik hayır.

0|0
    0|0
  • Ergen işi tabiki

0|0
    0|0
  • genellikle hayal kırıklıkları yaşanıyor.

0|0
    0|0
  • Sanal ilişkilere karşıyım.

0|0
    0|0
  • Sanal muhabbetlerle ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yaşadığım en kısa ilişki oldu 2 hafta Ekmen’e

0|0
    0|0
  • boş bence

0|0
    0|0
  • Sanala karşıyım
    #emre00

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    8

Kızlar Ne Diyor 13

• Kader, nasip, kısmet...
    Hayatının aşkıyla nerede karşılaşacağını bilemezsin.

Sanalda tanışıp reelde de devam ettirilirse çok da güzel olur

0|2
    0|0
  • Sanalda iliskimi olur sacmalik yaa dokunamiyacaksin göremiyeceksin hisedemiyeceksin nasil iliski bu böyle

0|1
    0|0
  • günümüz şartlarında gayet normal. ama herkesle tanışıp buluşmak anlamına gelmiyor tartıp biçeceksin

0|1
    0|0
  • Daha kötü ulasamiyorsun hissedemiyorsun. aci cekiyorsun ne anladim. laa ben bu isten

0|0
    0|0
  • bendende hayııııııııır

1|0
    0|1
  • ederi olmıyan kişinin yapıca bişey

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • sanal ilişki yaparım ama takmam

0|0
    0|0
  • nasıl kötü tecrübe?

0|0
    0|0
  • bence biraz saçma ama tabiki kınamamak lazım...

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...