Gece uykusunun kesintisiz ve rahat olması için neler yapılmalı?

Bölük, pörçük uykular 😮

0|1
1779

En İyi Erkek Görüşleri

• Bir çok erken var
    Akşamdan yenen yemek
    Fondaki ses ve ışık
    Odanın önceden havalandırılması
    Hava sirkülasyonu
    Burun da et kemik
    Yorgunluk
    Vs vs

1|0
    0|0
  • Her gün küçük de olsa iyilikler yap insanlara, vijdanin hep tertemiz olsun, geriye dönüp seni düşündüren bisey olmasın en azından bundan sonra hayatında..
    Bak deliksiz uyuyacaksın..

1|0
    0|0
    • 😊😊 herşey tam istediğim gibi ilerliyor.. geçmiş ya da gelecek kaygısı çekmiyorum ☺☺ üstelik vicdanım çok rahat, fakat bu duygusal bir problem değil, galiba alışkanlık, ama nasıl düzeltebilirim

• Not best friend.. just friend 😊😊

• OK :)
      you are right.
      Sensible..

En İyi Kız Görüşleri

• Rahat pijama giy. Cok kalin da olmasin ustunu acip uyanma. Cok kalin da olmasin. Yastık kafana gore olsun. Mevsime uygun yorgan battaniye her neyse onu ört. Uyu yani 😄

2|0
    0|0
  • papatya çayı diyorlar.. bir de annem geçenlerde dinlendirici çay almış işten gelince içeyim diye.. hiç denemedim. poşet çay.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 77

• En fazla 5-6 saat uyuduğum için pek sorun yaşamıyorum. İyi bir uyku için en az yatmadan bir saat önce birşey yememeye çalış. Bundan önce uyku getirecek hafif yiyecekler iyi olur. Bu metabolizmayı rahatlatır. Uykudan önce olumsuz düşüncelerde olmaması gerekir.

1|0
    0|0
  • gün boyunca kendısını yormalı ve akşam yemekte midesine fazla yüklenmemeli ve gece yatmadan once butun tuvalet ihtiyaçlarını gidermeli yastığı rahat olmalı yattığı oda sessiz ve tam karanlık olduğundan emin olmalı onun dışında bu şartları tamam olduguna ragmen hala uyuyamıyorsa o zaman doktor desteği ile uyku hapı alınabilir.

1|0
    0|0
  • Ben işteyim uyuyamıyorum. Yoğurt yiyin biraz uyuyun.

1|0
    0|0
  • Kafanin icinde ki dusunceleri kafana yastiga koydugunda sadece temiz ve guzel bir uykuyu dusunerek uykuya dalarsan olabiliyormus..
    Tabii dusunmeden , kafaya takmadan uyunmuyor.. :/

1|0
    0|0
  • Önce meditasyon yaparak iyi çok faydalı ben günde 3 saat uyku ile tüm günü zinde geçiriyorum öğrenmek izin mutlaka süper bir sistem

1|0
    0|0
  • Dinlenmis vucut grce kalkmaz bak ben cok yoruldum uyandim uyuyamiom simdi daha

1|0
    0|0
  • Bu hayatta hicbiseyde hicbirinizde umrumda degulsiniz hepinizzzzinnn deyip uyulmalidir rahat kesintisiz tabiri caizse deliksiz

0|0
    0|0
  • Kafanda ki bütün olumsuzlukları ve düşünceleri silersen yastığa kafanı koyduğun gibi yatarsın miss gibi

1|0
    0|0
  • yatmadan önce çişini yapmalı kesinlikle bide telefonu sessize almalı

1|0
    0|0
  • 2 duble viski parlatıyorsun, pamuk gibi uyuyorsun..

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    67

Kızlar Ne Diyor 15

• Işıklar kapalı bir şekilde uyumak gerekiyor. Bir de yanınızda telefon falan olmasın. Ben 1-2 haftadır telefonumu uzak bir yere koyup uyuyorum, çok verimli oluyor benim açımdan

1|0
    0|0
  • Yıllardır bunun cevabını arıyorum, depresan ilaçları da bir halta yaramıyor

3|0
    0|0
  • Kafanı huzursuz eden düşünceler yoksa rahat uyursun

1|0
    0|0
  • Egr gunduzler cok yogun degilsen gunduz uyumayu dene cunku gunduz uyunan 5 dk bile gece uyunan 1 saate bedelmis

1|0
    0|0
  • Gunun bos gecmisse gece uyuyamiyorsun, hareketli olmalisin gun icinde. Yesilcay veya papatya cayida iyi gelebilir

1|0
    0|0
  • benim çoğunlukla kesintisiz oluyor ama bu gece uyuyamadım ailemin konuşmasından 😒

1|0
    0|0
  • telefonu sakince bırak elinden bir kitap al 2 sayfa oku gözlerin kapanmaya başlar

1|0
    0|0
  • bir yarım atarax iç düzene girersin abla

1|0
    0|0
  • Huzurlu olunmalı

1|0
    0|0
  • sakin müzikler uyku getiriyor

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam