Platonik aşık olduğunuz birisiyle aynı ortamda bulunmak mi iyi geliyor yoksa hiç görmemek mi?

Kesinlikle karşılığı yok eminim olsaydı şimdiye kadar olurdu hergün aynı ortamda bulunmak mi yoksa hiç görmemek mi iyi gelir insana... gözden uzak olan gönülden de uzak olur misali? Çalışma saatlerim değişecek ona göre seçicem ya onun gittiği saati secicem ya da gitmediği saati secicem ve hiç gormicem? psikolojik olarak hangisi daha iyi gelir insana?

0|0
106

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman gördün ne oldu? hiç birşey. :D

Şimdi tam tersini seçerek dene, hayatını bir teraziye koy, hangi taraf daha ağır basıyor..

1|0
    0|0
    • Her zaman gördüm bir hoşlanıyor dedim ertesi gün bu adam benimle kafa buluyor dalga geçiyor dedim 😃 bir türlü anlamadım 😃 en iyisi gormemek Evet ama sosyal medya olayını nasıl cozucem onu bilmiyorum 😏

En İyi Kız Görüşleri

• Benim eskiden platonik aşk yaşadığım adamı gördüğüm bana iyi geliyor. Çünkü ona çok minnettarım. Hala onun evine giderim. Ailesi beni tanıyor ona eskiden çok aşık olduğumu biliyor. Karısı bile biliyor. O adam beni kız kardeşi gibi görüyor. Yanii platonik aşktan ben bir abi kazandım. 😇😇😇

0|0
    0|0
  • hiç görmemek daha iyi olur bence.
    karşılıklı sevip aşka şans veremediği için unutamayanlar bile bu kadar acı çekerken kim bilir platonik olanlar gördükçe ne hissediyodur...

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Platonik Aşık hiç olmaldığım için bu konuda malumatım yok açıkcası.

0|0
    0|0
  • Gorme ozaman.. Zamanla alışırsın.. Gördükçe yaran kabuk baglamazki.

0|0
    0|0
  • Görmemek zor

0|0
    0|0
  • platonik ne la ala ala

0|0
    1|0
  • Görmemek diger türlü üzülürsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence gor ve gore gore vazgec obur turlu de gorunce kotu olcaksin

0|0
    0|0
  • Hiç gormemek bence

0|0
    0|0
  • o ne yaa 🙄

0|0
    1|0
  • Hiç görmemek daha iyi olur 😀

0|0
    0|0
  • Hıç aşık olmadm

0|1
    1|0
  • bence duramazsın aynı saati sec

0|0
    0|0
  • Itiraf etmeyi yuzlesmeyi denedin mi hic?

0|0
    0|0
    • Hayır tabiki. çünkü anlamıyorum bende hoşlanıyor mu yoksa dalga mi geçiyor... bir şey oluyor bu adam kesin beni beğeniyor diyorum başka birşey oluyor kesin kafa buluyor dalga geçiyor diyorum...

• Ama konusmadan emin olamazsin ki. Ben olsam cesur olurdum beklemek nereye kadar cocuk degiliz sonuc olarak. En azindan kesin bir cevap alip hayatima bakardim.

• Görsende bisey degismeyecegi için görmemek en iyisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...