Sizce kadın mı daha zekidir erkek mi?

Çok kapsamlı bir soru ama yinede belli detaylar cevresinde sorayım. Erkekler mesleeğe göre mi zekidir? Yoksa genel olarak mı zekidir?
  • Erkekler daha zekidir
    A seç
  • Kadınlar daha zekidir
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
210

En İyi Kız Görüşü

• Kadin detaycidir ve her ince detayina kadar düsünür
    Erkek ise yüzeysel düsünür ve uygular
    Kadin uyanik zekilerdendir bence
    Erkekler daha matamatiksel calisir beyinleri

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• cinsiyet faktörüne göre mi belirleniyo bu zeka olayı tuhaf

0|1
    0|0
    • Herkesin kendi kriteri vardır zeka belirlemek için. Çünkü zekanın net bir tanımı yoktur.

• Zeka cinsiyete göre belirlenmez eğer insanlar seni anlamıyorsa düşüncelerin hayallerin dünyayı aşıyorsa zekisin demektir

0|1
    0|0
    • Bence insanlar seni anlıyorsa zekisindir. Kendini anlatabilmişsindir.

• Hayır kardeşim o farklı bir durumdur senin dediğin zekilik benim bahsettiğim üstün zekalılık düşüncelerin hayallerin okadar sıradışıdır ki sıradan insanlar bunu anlamaz sen hiç normal davranan bir dahi gördünmü genellikle onlara deli gözüyle bakılır ve zeka olarak bişeylerin farkına varmış kişiler sürekli sorgular bu yüzden kaygı ve depresyonu çok olur bir söz vardır dünya aptallara güzeldir diye zekilerle üstün zekalı kişiler arasındaki fark budur zeki olan bir soru sorulduğunda başarır bilir üstün zekalı sorgularr araştırmanı öneririm zevkli

• Anladım demek istediğini 👍🏻👍🏻

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Zeka kadındadır dostum çünkü 40 yoldan düşünürler mekanizma iyi calışır biz erkekler basit canlılarız düz mantık ama kadın öylemi 100 çeşit dalgalı kur o yüzden iyiki varlar tabi bu çocukluktan beri bu mekanizmayı çalıştırmayla alakalı

0|1
    0|0
  • erkek tabi ki kadın inciğini boncuğunu düşünmekten saglıklı kararlar veremez hep ikilem içerisinde kalır ama erkekler düz mantıktır. ve ayrıca en kötü karar en iyi kararsızlıktan iyidir sözü bile var

0|1
    0|0
  • Walla değişir de bazı kadınlar var salak ayağına yatıyorlar ama içten içe cin gibiler

0|1
    0|0
  • Bunu cinsiyete göre hesaplamak saçma bir şey kim kendini daha fazla geliştirirse o daha zekidir.

0|1
    0|0
  • Benim karsimda 100tane kadin olsa zekiligimi gecemez

0|1
    0|0
  • Kadın daha zeki

0|1
    0|0
  • Erkek

0|0
    0|0
  • Dünyayı erkekler yönetiyor. Kadınların aklı süs püs başka şeylerde...

0|1
    0|0
Yükleniyor...