Kapat

Neden beni sevmiyor?

Güzel bir kızım. Olgun bir karakterim var. Kibar ve güleryüzlü biriyim. Onu çok seviyorum o da biliyor. Arkadaşlarım sürekli çok tipsiz onu nasıl seviyosun vb. şeyler söylüyor. Ama o benim için dünyanın en yakışıklısı. Bana onunla ilişkiye girmem için beni sevdiğini falan söyledi. Bunu nasıl anladım? Tersledim yüz vermedim engelledi. Arkadas kalalım dedi. Ne takip etti ne numarasını verdi. Ona hiç tanısmadık konusmadık ne ölüme gel ne dirime dedim. Sende dedi eyvallahı çekti. Ertesi gün özür diledim açıklamamı yaptım. Her canın sıkkın olunca kalp mi kırıyosun dedi tamam affettim ama herkes kendi yoluna dedi. Onu hala sevdiğimi söyledim tamam bay yazdı. Sarışın beyaz tenliyim gözlerim renkli değil ama çok büyük herkes iltifat eder. Yanına yakışıyorum onun. Boyu boyuma huyu huyuma.. 3 aydır gözüm ondan başkasını görmüyor. Neden sevmiyor neden. Maddi durumum da çok iyi. Okuyorum ama o lise mezunu parayı bırak işi bile yok. Hayırlısı değilse bile olsun istiyorum o derece çok seviyorum. Biliyorum kimi allahtan çok seversen onu alır. Ama hep şükrettim, hep dua ettim. Neden beni sevmedi?
Güncellemeler:
2gün
bugün konuştuk kendisi dedi en ufak şeyde benim aklım hemen cinselliğe kayıyo benden bir bok olmaz diye
1gün
bende ne hissediyosa açıkca söylemesini ona göre tavır alıcagımı söyledim fotograf at dedi atınca da bidaha yazmazsın diye istemiştim bak kalbimi kırarım dedi bidaha yazarsam allah belamı versin şunu öğrendim gurur aşktan ağır basıyormuş. erkekler zor kız sever biliyorum ama yine de denedim olmadı sevgimi kalbine gömmeyi denicem ona ait herşeyi silicem inşallah unuturum🥀

0|0
39

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya bu aşk sevgi işlerini sen ayarlayamıyorsun ki. Mükemmel olsan, fiziğin çok iyi olsa, hatta ve hatta onun da sevebileceği tarzda bir güzelliğin bile olsa o kalpten gelen his olmayınca olmaz. Olmuyor. bir yerde bitirmeyi, vazgeçmeyi bilmek lazım

1|0
    0|0
    • 2gün

Böyle söylüyorum da bakma... Ben de senin gibiydim. Çok istiyordum. Hatta beğeniyordu beni de baya. Ama ciddi düşünemiyordu. Çok uğraştım, çok istedim, Hatta yalvardım bile... Ama gün geliyor sen de artık tamamen vazgeçiyorsun. Geriye kalan sadece pişmanlık oluyor, değmeyen biri için neden zamanımı, göz yaşlarımı ve hatta daha fazlasını israf ettim diye düşünüyorsun. O yüzden gel sen de vazgeç, bir delilik yapmadan vazgeç.. Her şey geçiyor, tüm acıların, tüm kırgınlıkların, tüm sevinçlerin, geriye sadece dönüp baktığında ya iyi ki lerin ya da keşke lerin kalıyor... Yaşamak lazım.. Yaşamak.. Gerçekten bu hayatı değer bilenlerle, değere layık olanlarla yaşamak lazım...

• 2gün

Çok güzel yazmışsın. Ama kalbe söz dinletilemiyor ki keşke vazgeç demekle vazgeçebilsem.. Bana gercekten değer veren birsürü insan var onlarla denesem belki unuturum.. Gercekten çok teşekkür ediyorum ❤❤

• 2gün

Sana gerçekten değer veren biriyle biraz vakit geçirebilirsin. İnan o ilgisi bile seni iyi hissettirir. Ama anlık bir tanışma olsun. Rica ederim bu arada :)

• Dertleşmek ister misin?

1|1
    0|1
  • Or*spu olmadığın içindir

1|1
    0|0
Yükleniyor...