İnsanları anlamıyorum, bende de bir eksiklik var, ilk başlarda çok yakın oluyorlar sonra konuşunca bile yüzüme bakmıyorlar?

Yanlış anlamayın ha, erkek arkadaş falan demiyorum, yoksa siz hemen kafanızda kuruyorsunuz.
Kendi arkadaşlarım, işte bir arkadaş ediniyorum, oda bana yakın olmaya çalışıyor yani o çalışıyor ben değil, sonra kız ortamı oluyor, oturup sohbet ediyoruz ama konuşunca yüzüme bile bakmıyorlar, nedir hikmeti, cana yakın olmadığımdan mı acaba? Evet biliyorum soğuk nevaleyim ama bu baştanda belli değil mi zaten ne diye yakın duruyorsunuz o zaman.

0|0
33

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ilginç durum. Nasılsa kazandık deyip ilgi göstermeyi kesiyorlar demekki

0|0
    0|0
  • Ilk başta samimi olunca açılır diye düşünüyolardır belki

0|0
    0|0
    • 5gün

Bu durum hep böyle, değişemediğime göre nasıl kurtulayım bundan, bende onları sevmeye başlıyorum ama böyle olduğumu anlayıp yüz döndürünce ben bitiyorum.

• 5gün

Soğuksan kendin gibi arkadaşlar bulucaksın kendin gibi tipler bulana kadar çıkan hezimete üzülme

• Geçen gün bende de öyle oldu, konserde tanıştık çok samimilerdi hatta ben gitcem dediğimde hemen nereye az daha dur dediler instalarini aldim ertesi gün biri takibi bırakmış bile diğerine mesaj attım pek konuşmaya niyeti yok gibiydi ama reel de öyle cana yakındı ki. Öyle yapması sınır etti konuşmayalım bb yazdım.

0|0
    0|0
    • 5gün

Geçmiş olsun

• 5gün

Kendini avutma üzülmüşsün işte

• 5gün

Alakasi yok hiç aklıma bile gelmediler ne üzülmesi 😤

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla ben de öyleyim malesef. Bir de kız ortamı oluyor ya, birbirleri ile tanışıyorlar falan sonra ben yokum. Bana bir şey soran, yüzüme bile bakan olmuyor konuşurken. Halbuki birisine alışınca sıcak yüzüm ortaya çıkıyor. Her neyse, ben seninle arkadaş olurum boşver sen onları. 😊

0|0
    0|0
  • Guzelim soguk olursan tabikide bakmazlar. Bu sumuklu kendini bir halt saniyo derler. Biraz cana yakin ol. Samimi ol. Gulumse ve bakislarin keskin olsun 😘

0|0
    0|0
    • 5gün

Öyle kolay mı sanıyorsun, insanlar önemsemediği ya da kimsenin en sevdiği arkadaşı, dostu olmadığı öğrendiğim günden beri her farkettiğimde ağlıyorum, yani düzeltebildiğim birşey değil.

• 5gün

Tabikide kolay. Sen kendin o guveni sicakligi vermiyorsun onlara demekki

• Çünkü onlar arkadaşlık için değil sırf meraklarını gidermek için konuşuyorlar herkesi kendin gibi sanma konuşmaya devam et ama değer yükleme

0|0
    0|0
Yükleniyor...