Siz dostum dediginiz insana dogum gununde ufak bir sey dahi almaz misiniz?

Bana dostum deyipte boyle seyleribalmayan insanlar samimi gelmiyor. Dost demeseler keske. Kirilmakta haksiz miyim?

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani alırım param olursa bence sen dostluğu yanlış anlamışsın

0|0
    0|0
    • Ya siz hediyeyi biraz maddi anliyorsunuz ki zaten cozduk sorunu bebim istedigim bir telefon vsdi

• Ufak birsey almaktan kastim belki hani boyle bir onemseme ya iyiki dogdugunu hissettirme

• Benim 6 yaşından beridir çok yakın bir arkadaşım var. Çok cimridir. Çocukluktan yetişkinliğe kadar hep ben ona hediye aldım o hiç almazdı. Gezmeye giderken yanına para almazdı hesapları hep ben öderdim. Beni hiç aramazdı kontur gitmesin diye çağrı atardı ben arardım.
    Sonra ikimiz de işe girdik aynı maaşı alıyoruz yine hesapları bana kitlemeye çalışıyordu. Ben de kabul etmiyorum artık. Hesapları yarı yarıya ödüyorum. Sen ver ben sonra vereyim diyosa sonra istiyorum bu sefer de zoruna gidiyor tamam bee verecez paranı ve para düşkünüsün 3 kuruşun hesabını yapıyon diyor. Ben yine de paramı alıyorum.
    Dün ona dedim ki derdini tasanı sosyal medyaya yazma millet cips yiyerek okuyor dedim.
    Bana diyo ki "sana mı anlatayım sen de çekirdek çiterek mi dinleyeceksin?"
    Yuhh yani bu kadar kıymet bilmezler böyle bir bakış açısındalar. Salla

0|0
    0|0
    • O turden degil bak konustuk ozur diledi unutmus sanitim acikladi o tur biri olmadi sukur hayatimda

Yükleniyor...