Kapat

Dinsizlik hızla yayılıyor ne düşünüyorsunuz?

Her yerde ateist deist gençleri görüyorum ben elhamdülillah müslümanım onlarada saygım var düşüncelerine fakat bu gidişat durulmayacak gibi sosyal medya olsun real hayatta olsun aşırı bir artış var eskidende varlardı fakat epey çoğaldılar ne düşünüyorsunuz?

0|1
513

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben saygı duymuyorum çünkü ateist ya da deist vs vs ne varsa hepsi gerçekten araştırmak için değil sadece dini kötülemek için araştırıyor be sıkıştıklari zaman kufre başvuruyor engelliyorlar falan 😂

0|0
    0|0
  • Allah hidayet etsin , ahir zaman diyorum... ve dış güçler bu projede başarılı oldular... inanç ve aile sistemimizi çatırdatmaktalar.. bir kuzey kore ya da çin gibi inançsız bir ülke /toplum haline geleceğimize inanmıyorum , bunu başaramayacaklar.. hatta chp liler ve vatan partililere rağmen.. hepimiz biliyoruz ki.. bu adamların eline verirsen yönetimi , iki kat hızla artar inançsızlık.. imam hatipleri kapatırlar.. camiye giden gençlere soruşturma falan açarlar. başörtüsünü yine yasaklarlar ve daha neler neler.. artı.. islama göre kafirlerin inanç sistemine saygı duymak , kabul etmek ve hoş görmek anlamına gelmektedir. fetö nün malum dinler arası diyalog saçmalığının temel fikridir... "saygı duyuyorum" deyişinden biraz uzak durmanı öneririm :) ses etmesen bile , saygı duymamalısın zira..

0|0
    0|0
  • Bunda din adi altinda yapilan sacmaliklarin cok büyük etkisi var, haksizda değiller

0|0
    0|0
  • Eskiden dinsizleri öldürüyorlardı, artık öldürmüyorlar.

0|0
    0|0
  • Doğal süreçte olması gereken oluyor herşeyin eskisi gibi kalmasını bekleyemeyiz

0|0
    0|0
  • Baktılar allah doları düşürmüyor. allah yahudilere çalışan bir ajan insanlar bırakıyor.

0|0
    1|0
  • Bir gun muslumanlik moda olursa hepsi musluman da olur bosver

0|1
    0|0
  • Güneş balçıkla sivanmaz

0|0
    0|0
  • İktidarın bunda etkisi büyük

0|0
    0|0
  • Sevindirici

0|0
    0|0
  • elhamdülillah müslümanım

0|0
    0|0
  • Onlar kafayı yemiş sen vazgeçme yeter

0|0
    0|0
  • Devir akıl çağı ondan

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla bende anlamıyorum. Herkes sanki dört dörtlük ahiretinden emin o yüzden bu kadar rahatlar. Geçen youtube da bir video izlemiştim işlediğiniz en büyük günah nedir diye adamın biri ben hiç günah işlemedim diyip gülüyor. Bunu söylerken bile günah işlediğinin farkında değil. Allah ıslah etsin böylelerini ne diyelim

0|0
    0|0
  • Allah hidayet eylesin ne düşünebiliriz ki sadece duâ edebiliriz onlar için

0|0
    0|0
  • gençler uyanıyor. kuranın türkçesini okuyup gerçeği örüyorlar

0|0
    0|1
  • Özenti çok ondan bence

0|0
    0|0
  • Şaşırıyorum