Kapat

Tanımadığımız biri fotoğrafımızı çekti bir şey yapar mı?

bugün arkadaşımla dolaşıyordum, bir adam poz vermiş ama arkadaşı telefonu bize tutup flash patlatarak fotoğrafımızı çekti sonra adam sizi çekmedim dedi poz veren adam güldü. Bunu yapanlar bizden yaşça büyük adamlar. sizce çektikleri fotoğraflarla bir şey yaparlar mı? :/

0|0
114

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Etek minimi? Erkekleri tahrik edecek yonde ise belki yasakli siteye koyabilirler:( ama sahsi gorusum aklinca saka yapmis sirinlik yapmis aptallar size:))

0|0
    0|0
    • 2gün

dizimden bir karış yukarı da neyine tahrik olabilirler yani umarım şaka niyetine şirinlik yapmışlardır ://

• 2gün

yoktu

• 2gün

Yazdimi lutfen anlama eleman belliki abaza seninde bacaklar guzel etek mini durumunda o kendini resme bakarak tatmin etmek icin cekmis bence

• Bir şey olmaz canım da ne münasebet yani. açık falan mı giyinmiştiniz.

0|0
    0|0
    • 2gün

ya ben etek giymiştim benim için normal ama yaşadığım yer küçük bir yer ve etek falan giyince öküz gibi bakıyorlar

• 2gün

şerefsiz dolu kanka ortalık. Keşke tepki gösterseydiniz ama bunların ne yapacağı belli de olmaz.

• Çekse de ben resimlerde çıkmam boşuna çekmiş olur :D

0|0
    0|0
  • 31 çekebilirler

0|0
    0|0
  • Ünlü oldunuz işte fena mı?

0|0
    0|0
  • Sizde aval aval baktınız yani

0|0
    0|0
  • Olay cikaririmm

0|0
    0|0
  • Yapabilirlerr

0|0
    0|0
  • Valla dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorem ama yine de işin peşine düş xd

0|0
    0|0
  • Sizde mal mal baktınız mı

0|0
    0|0
  • Gizli örgütlere verir

0|0
    0|0
  • Giyiminiz nasıldı?

0|0
    0|0
    • 3gün

arkadaşım pantolon tişört ben de etek giymiştim

• 3gün

twitter'a atıp ne yapacaklar?

• 3gün

p*rno sitelerine felan

• benim yakın arkadaşlarımda böyle fotoğrafları çekilmişti 2 ay sonra p*rn* sitelerinde gördüm onlara söylemedim tabi

0|0
    0|0
    • 3gün

cidden mi?

• 3gün

evet site sahibiyle konuştum kaldırdılar fotoğrafları tabi onlar gibi davranmayabilir herkes (buarada fotoğrafa para vermişler ona rağmen kaldırdılar)

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim gibisin coj takjntilisin ama yinede yaptıkları suç ne değişik insanlar var ya gönlünü ferah tut ne yapabilir ki

0|0
    0|0
    • 3gün

umarım bir şey yapmazlar :(

• 3gün

ben adam bizi mi çekiyor diye dik dik bakıyordum ama arkadaşım fark edip yüzünü kapatmış yani direk önden çekti adam

• 3gün

bir sey olmaz knk korkma

Yükleniyor...