Kapat

Hoşlandığım adam aylardır eski sevgilisinin peşinde koşuyor napabilirim?

Birinden hoşlanıyorum aslında uzun zaman önce red ettiğim biri ama sonradan hoşlanmaya başladım. Fotolarını beğenmeye başladım o da benim fotolarımı beğenmeye başladı bu 3 ay kadar sürdü ben bir adım atmadım. Sonra aniden beğenileri kesti. Niye böyle yapıyor diye düşünürken bu eski sevgilisiyle barışmak istiyormuş da kız kabul etmiyormuş gibi acıklı duygusal yalvarmalı şeyler şiirler şarkılar paylaşmaya başladı. Ben de tam onun bulunduğu bölgeye tesadüfmüş gibi gidip ona mesaj atıp hal hatır sorup vakti varsa bir cafeye kahve içmeye çağıracaktım. Tabi ki vazgeçtim. Bekleyeyim belki barışırlar dedim aylar geçti halen aynı durumda. Yalvar yakar şiirler şarkılar yazılar. Acaba kız buna devamlı ümit kırıntısı verip barışmıyor mu bilmiyorum. Naz da bu kadar uzun sürmez heralde diye düşünüyorum. Bir insan neden birine 3 aydır devamlı yalvarır ki? Kimse sevdiğini o kadar uzun süre süründürmez. Eski sevgilinin peşinden koşacaksan bir hafta hadi bir ay koş ama aylarca koşup yalvarmak nedir?
Baya moralim bozuk depresyona girdim resmen. Sizce napmalıyım?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah aşkına 3 aydır birinin peşinde köpek gibi koşan birine ne diye akilinda tutarsin kafa basmiyor demekki pesini birakmaya

0|0
    0|0
    • 2gün

Haklısın da ben bunu öğrenmeden önce hoşlanmaya başlamıştım baya kafama takmışım demekki

• 2gün

Kusura bakma bana tuhaf geliyor hoslansam bile baktim bu kadar takıntılı umursamam bile

• Ondan sana hayır gelmezki adam aşık

0|0
    0|0
    • 2gün

Kesin aşık mı yoksa boşta olduğundan mı unutamıyo?

• 2gün

Valla aşıktır baksana yalvarıyor falan diyorsun birde adamın ilkten teklifini kabul etmemişsin zaten pek bı ısık görmüyom

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...