Annemin benimle derdi ne detayı okuyun?

Dil piercingi yaptırmak istiyorum annem hijyeni bahane ediyor neymiş yaptırdıktan sonra iltihap kapacakmış bende hastanelik olacakmışım uğraşacakmış bin tane yeni sorun çıkartacakmışım ona. Anne diyorum bak herkeste iltihaplanma olmuyor herkesin eti aynı değildir diyorum sırtımda bin tane yük var hafifleteceğine yük bindiriyorsun diyor ya hu sana ne benim pieringimden ben bütün sorumlulukları alıyorum niye bu kadar tepkilisin piercingi zorla sana taktırmıyorumki kendim takıcam diyorum az ev işi yapıyorsun bunlarla mı uğraşıyor olman gerek öncelil sıralaman yok diyor ve fark ettimki yaşıtlarımda olan çoğu şey bende yok yani annem eğer faydalı görürse o şeyden bende de olablir görmezse olamaz ben 18 yaşımı geçtim ve artık bağımsızım ama hala hayatıma karışıyor dırdır ediyor ben ne yapıcam bu kadın neden böyle yapıyor?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Tipik 18 yaş vakası :) Anneler evlatları üzülsün istemezler. Sen kendini düşünmezsin ama annen acaba kızım uyurken gece üzerini mi açtı, üşümesin diye tedirgin olup kontrol eder. Hor görme anneni. Dert yanma ondan. Uygun bir dille anlat, izin vermiyorsa da bir bildiği vardır elbet de. Ki vardır elbet bir bildiği :)

0|0
    0|0
    • Anneler de Allah değil ki her şeyi doğru bilemezler bir yere kadar çocuğun hata yapmasına izin verilmeli toplumun kanayan yaralarından biri zaten aşırı korumacı anneler

• Sadece kendimi ifade etmek istiyorum. " diye bir kelime kurdun. Ve bende sana yukarıda sorduğum soruyu sordum. Bu yazdığının benim sorumla bir ilgisi yok. Kendini ifade etmekle piercing taktırmaktaki bağlamı anlayamadım. Piercing taktırınca neyi ifade edeceksin?

• Dövme, saç boyama, piercing, giyim tarzı, dinlenilen müzik türü gibi çoğu şey aslında insanın kendini ifade etmesini sağlar. Kişiler yakınlık hissettikleri şey ile kendileri arasınsa bir benzerlik hissederler.

En İyi Kız Görüşü

• Tipik 18 oldum özgürüm vakası

0|0
    0|0
    • Alakası yok ben bana karışılmasına hata bile olsa bunu yapıp da deneyim kazanmama hatamdan ders çıkarmama izin verilmiyor oluşuna tepkiliyim

• Aranızdaki ilişki beni zaten zerre ilgilendirmiyor ben sana çeliştiğini gösterdim. Çook uzun zaman öğrence yani fetüsken öğrendiğini sandığın aydınlanmayla şimdiki ergen laflarının birbiriyle çeliştiğini 👍🏼

• Anladım canım kardeşim iyi geceler

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Paranı onlardan aldıkça özgğr falan değilsin birde dünyanın en saçma olaylarından biri o Demir parçası

0|0
    0|0
    • Kime ne benim keyfim böyle istemiş ayrıca çok yakında çalışmaya başlicam artık yeter

• Takdir ettim

• Doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi bilirim

• Annen haklı
    Azcık laf dinle

0|0
    1|0
    • Haklı falan değil benim hayatıma karışamaz öğüt vermekle müdahale etmeyi ayırt etmeli

• Bu kafayla gidersen hayat sana çok darbe vurur

• :Ddddd

• Iy iğrenç ya

0|0
    0|0
  • ıyy ne kadar kötü ve itici kötü bir görünümü var. Bir kaç dene arkadaş vardı onlarda yaptırmıştı böyle konusunca dili gözüküyodu ucu kötü ya

0|0
    0|0
  • Doğru diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...