Yalnız olmak bir tercih midir?

Yalnız olmak bir tercih midir yoksa elimizde olmayan sebeplerden dolayı oluşan bir durum mudur?
Mutsuz olmayı sevenler olduğunu duymuştum ne kadar doğru bilemem ama bununla bir bağlantısı olabilir mi acaba , vazgeçmişlik de olabilir belki...
Yalnız olmak bir tercih midir?

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• bir tercihdir.
    Yalnız insanın bunu tercih etmesinin sebebi kalabalıkken daha mutsuz olacağını bilmesidir.
    Sırf insanlarla iyi geçinmek için iki yüzlü davranamamasidir.
    Kimsenin boş muhabbetinden haz almamasidir.
    İnsanlara guvenmemesidir.
    Doğru kişi gelene kadar kandırila kandırila bir hal olacağını bildiği için kendi dünyasına çekilmesidir.
    Yalnız insan kendine yeten insandır.
    Telefonu hep sessizde olan, paylaşmak istediği şeyleri yutan, güzel anlara tek başına şahitlik eden insandır.
    Yalnız başına yürüdüğünde kendini diğerleri gibi saçma hissetmez.
    Herseyin üstesinden daha kolay gelir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlarin samimiyetsizliğini görünce yalnizlik daha mantikli geliyor bana bu ara

0|1
    0|0
    • şu an sana çok darıldım kankam çookkk
      ben varken nasıl yanlızım diyebilirsin , küstüm ya

• Vurursunuz ama ölmezsek kötü olur hesabi😂

• yok kanka dövsünler bir sağlam şöyle bir kaç diş bırakıyım masada sonradan parayı çıkarıp şaka yapmıştım abi yaa deyip güle güle çıkçam mekandan 😂😂😂
      onlarda aptal olsun ya

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bur tercih olduğu kadar , kimilerine göre zorunluluk. .
    Mutsuz olmayı seven kimse olmaz, MUTLU OLAMAYAN kişiler vardır..
    Bu insanları kolay mutlu edebilir ama sonrasında yetemeyebilirsiniz. .
    Çünkü uçsuz bir duygu dünyasına sahiptirler, kimileri buna çözüm bulamaz sadece ROL yapar ve yalnızliginda kendi içinde tukenir, belki birgün. . diyip SONSUZLUGA adamistir umutlarını. .
    Kimileri de kolay olanı seçer ve hayatla dalga geçtikleri gibi anlık uyuşturucular ile sadece kendini kandırir. .

0|1
    0|0
    • Seni niye seviyorum biliyomusun
      Gerçekten beni bir kitap gibi okuyosun yaaa hayranım bu zihnine ve algına

• Evet tercihtir

0|1
    0|0
    • açıklamada yaparsan ks halkıda memlun kalıcaktır benimle beraber

• Yaşanmışlıklar seni yalnız kalmaya iter. Kim gelirse gelsin elinin tersiyle itersin

• Kim bilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...