Kız/Erkek arkadaşınız size grup konuşması attığında numaraları karalayıp atsa buna bozulur musunuz?

Grup konuşmalarını attı karalayıp gönderdi bu bana göre güvensizlik olduğu için olay çıkardım o da ona attığımda karaladığımı söyledi fakat ben sıradan erkek arkadaşlarımı karalıyorum bunu yapma nedenim kıskanç olması ve yanlış bişey yapmasına ihtimal vermem ama onun bana atarken erkeklerin numarasını karalayıp atması güvensizlik bana göre ve güven önemli bişey bana göre yanlış mı düşünüyorum?

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• İkinizde haksız ve saçmasınız.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen kendi yaptığına bak erkeklerle konuşurken neden numarayı karalıyorsun bence bu daha saçma ikinizde birbirinize guvenmiyorsunuz ayrıca sen neden erkeklerle konuşup sevgiline atıyorsun onu da anlamış değilim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani bilmiyorum aslında düşününce saçma bir sebep ama ben karalayıp atarım çünkü o numarasını karalamadigim kişilerin izni var mı da karalamadan atayım belki rahatsız olurlar numarasını başkasına göstermemden..

0|0
    0|0
  • Birazda olsa bozulurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...