Neden bu ayrımcılık?

Ya şu kendini bilmiş kendini dindarmış gibi insanları anlamıyorum gerçektende sinirlerim bozuluyo kadın çarşaflı millet hakkında konuşuyor açık yaşlı başlı insanlar içlerinde nur yok falan diyolar şu kapalılar çok mu iyiler peki neden açık kapalı kavgası yaparsınız kendisi mesela hem sigara hem nargile içiyor ama ben açik olmama ragmen böyle bir davranısım yok bir kerede nargile içenler sigara icenler diye ikiye ayırsınlar kız olmaktan nefret ediyorum. nasıl ki yabancı ülkelerde siyahi beyaz kavgası var türkiyedede açık kapalı kavgası artık nasıl bir dünyaya geldikten açıklarib cehenneme girecegine carsaflılar karar veriyor.

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet dogru soyluyorsun oyle yapanlar var ama sen de şu an bir ayrımcılik yapaip genelliyorsun nasil her açık kotu degil kapalilara karışmiyorsa her kapali da aciklara laf yapip onlara karismiyor ortak bir şekilde bu ayrimciliktan cikmamiz lazim sonucta hicbir zaman suc tek tarafta degildir iyi akşamlar

0|0
    0|0
  • hobareyy yok öyle bişey , insanın iyisi iyi kötüsü kötü. Kimseyi kafasına geçirdiği bez parçası aklmıyor ömür boyu günahsızlık bug'ı kazandırmıyor malesef. Sen yaşa küçük seylere takılma

0|0
    0|0
Yükleniyor...