Sarı Selim günümüzde yaşasa magazinciler tarafından genellikle nerede ve nasıl kameralara yakalanır dı?

Sarı Selim günümüzde yaşasa magazinciler tarafından genellikle nerede ve nasıl kameralara yakalanır dı?

0|1
15

En İyi Erkek Görüşü

• narbanum kız nasıl yalkalancam senınlen beraber paparazılere yakalanırdık selım sacmalama narbanu kaın ne olcak oyle yakalanmazdım narbanumu kucaklarken havaya hoplatıp yere atarken yaaa selım kıza yazık degılmı ya dusup elınden kaysa bır yerı ıncınse dusurmem ben onu bı kerem selım manyaksın evet narbanuuuum yaaaa manyagım kameralara yakalancam senınleeeeeeeee olurmu selım sen gunumuzde yasamıon narbanumda yasamıyo kı ama yerım kameralarıda senıde yerım narbanuuuuuuuu selım delırdı gene selım sen magazıncılere ancak ustıun basın perısan bır kucak sakalınla yakalanırdın hayııır yaaaa bn bı kere nazıllı tren garında narbanumun teyzesının mınık kopegı badfırle cektıgım gurbet trenı vıdeo su ıle yakalınırdım kız narbanum benım neden ayrılık oldu zalım nazıllı trenı senı elımden aldı artuık sabrım kalmadı kız narbanuuuuum ahhhhhhgggggg bırakın benııııı aaa selım yıkıldı gene vah vah

1|0
    0|0
    • ıngaaaaaa ımmngaaaaaaa aaa bebıs uyandı ppiş piş piş piş

• narbanum kız neden kustun gene naaaptım sana geeeeeel kız yaaaaaaa

• narbanuuuuummm basladı gene selım yemek yedı canlandı

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Selimiye de sarı sarı işerken, benide kendine benzettin ya helal olsun

0|0
    0|0
  • Sarı Selim iyi bir padişahtı filmdeki gibi değil

1|1
    0|0
  • varsayımla görüş beyan edemem can

0|0
    0|0
  • gece kulüplerinde manitalarla gezerken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...