Hürrem Sultan önemli bir camiada otururken tam kalkacağı sırada adetinin kıyafetinden arkasına geçmiş olduğunu fark ederse durum?

Hürrem Sultan önemli bir camiada otururken tam kalkacağı sırada adetinin kıyafetinden arkasına geçmiş olduğunu fark ederse durumu kurtarmak için ne yapardı

0|1
03

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• kıııız gene benlemı ugrasıyon sen delırdınmı kız ne adetı yaaaa bu ısler ozel kız herkesın ıcınde bagırarak soyleme kız yaaa valıdeee adettt ne narbanum gene adet demıs ne bu adet selım yanu şşşşey ıste hanı eskı gelenekler var yaaa onlara denıyo yaaaa hımmm pekı ama narbanum kıyafetının arkasına yapısmıs demıs bu nasıl oluyo selım şşşşeyyy ıssste ona bakma bu aralar delırmıs uzme onu doktor dedı sarayın doktoru aaa sahımı narbannum yoksa hastamı veremmı oldu ne olcaaak hayııııır olamaaaz aman tanrıııım ahhhg sakın ol selım bı seyı yok dokto rahat bırakın dedı aaa pekı narbanu kız bbu seferde selımı kandırdım sakın bır daha adetlı soru soma rezıl oluyom kız bana bak senı utulerım kız

1|0
    0|0
    • agubuhuffu aaaa kucuk selım narbanuyu gordu abcdfgyuuu naybanu yeyııım

• narbanu kız badfır lazım bana cıddıyım gene tren garında vıdeo cekılxem kız selım narbanu asla vermez badfırı artık sana nedenmıs cunku artık senden nefret edıyo defol pısss ayyas dedı bana gecen yaaaa selıme soyle onu ıkıye katlıcam dedı sahımı sahı

• narbanum neden benden nefret edıyon sokullu dedı dogrumu benı ıkıyemı katlıcan sen narbanum ama ben yerım kıyamam sana selım duygusal somuru yapma narbanuya sana ınanmıyo hatta dur mesaj geldı okuyom dıııt dıııt sokullu su salaga soyle ayagımın altında dolanmasın sınek gıbı ezerım hayıııııır arbanum sahımı kız bu dedıklerın

• onu hürrem ve yardımcıları daha iyi bilirdi bence sana beana gerek duymazdıda

0|0
    0|0
  • Ne bilem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...