Başörtü Takmak İstemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Merhaba, ben 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyim ve ailemin zoruyla 8 yaşından beri başörtü takıyorum. Ancak ben başörtü takmak istemiyorum. Aslında bunun en büyük sebebi dinden büyük oranda soğumam, hatta artık dine bile inanmıyorum. Biliyorum eğer bunu aileme söylersem hiç hoş şeyler olmaz, ne yapmalıyım sizce? (Başörtülü ateistler olarak buradayız :)

0|0
103

En İyi Erkek Görüşü

• Gece yarısı su içmeye kalktığında oda spreyinin psssttt sesini duyduğunda en baba ateistin bile kelimei Şahadet getirdiğini gördüm ben. Sen daha çaylaksın 😂😂😂😂

0|0
    1|0
    • Gercekden cok guldum haklısınız basına oyle birsey gelecek kı Inanmamayı dunya nın kac bucak oldugunu anlasın

En İyi Kız Görüşleri

• seni soğutan ailen. nefret ediyorum böyle insanlardan

0|0
    0|0
  • Acıyorum halinize yazık kuranı kerimi tam anlamıyla okusaydın yuz binlerce yıl önce gelen kitabta bugune ait ilimlerim yazdığını gorseydın bu baslı basına bir inanc olurdu we senın dogumum kadar mucizewı bırsey war mı dusun bakalım kim yapabılır hadı bır su damlasından yapsana ya da Meywe yı yapsana yerı göğü hangisine gücün yetecek pekı bunlar kendine mı oldu nasıl oldu bu kadar kainatın bır dizen ıcınde hareket etmesi nasıl oldu yap bakalım yapıyomusun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Dinden soğuma nedenin nedir

0|0
    0|0
  • Çocuk değilsin artık istiyorsan takma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ünv de cıkar memlekete gidince tak sende zamanla cesaretin gelıncede soylersın takmak ıstemedıgını

0|0
    0|0
  • Başörtülü ateistler mi 😂 İyice zıvanadan çıktınız.

0|0
    0|0
  • troll mü gerçek mi abi kim bunu zorla yapar ya

0|0
    0|0
  • Takma.

0|0
    0|0
  • Yazık. Ailen için üzüldüm

0|0
    0|0
  • Allah yardim etsin