Kapat

Kız Kardeşimi dövdüm?

Kız kardeşimi birkaç gün önce eşimin söylediği yalan yüzünden dövdüm hem de çok kötü bir şekilde saatlerce dövdüm eşylarını toplayıp benim senin gibi bir abim yok dedi gitti kaç gündür hiç bir şekilde konuşmadık aradım cevap vermedi mesajlarıma cevap vermedi ne ypcam bilmiyorum kardeşimi çok seviyorum ve cok pişmanım gönlünü nasıl alabilirim? @1Gizemmmm

0|0
1011

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Sen kendine adam mı diyorsun bide çok seviyormuş kardeşin sana en iyisini yapmış hatta az bile ben olsam darp raporu alır içeri tıkdırırdım seni

2|2
    0|0
    • 3gün

gönlünü alamaz mıyım?

• 3gün

Ne halt yersen ye kırılan bardak yapışmaz senden de adam olmaz

• 3gün

ellerim kırılsaydı da vurmasaydım kızın sözlüsü olduğu halde bu yalana inandım

• Ölene kadar konuşmaz umarım seninle. 😤😤😤 Nasıl el kaldırma biliyorsunuz ya. Elin kırılsın hatta kopsun inşallah.

0|1
    0|0
  • Iyi halt yedin dövmek nedir ya hemde sucsuz yere al bakalim gönlünü alabiliyorsan

0|0
    0|0
  • Onu yapmadan önce düşünecektin.. kız haklı yaptıklarında... sende bir yalana hemen inanmışsın

0|1
    0|0
  • Eşinin yaptığı orospluk ve sende ona inanıp kaç senelik kardeşini kendi kanını o karıya tercih etmişsin. S*ktir git gözüm görmesin seni

0|1
    0|1
  • Eşin yüzünden mi dövdün puşt

0|2
    0|0
  • Zavallısın

0|0
    0|0
  • Alamassin. Delir pismanligindan

0|0
    0|0
  • Piççç

0|1
    0|0
  • Ne yalan söyledi eşin?

0|0
    0|0
    • 3gün

6 kişiyi aynı anda idare ediyormusum onlarla ilişkiye girmisim

Erkekler Ne Diyor 11

• Küfür etmicem ama saatlerce dövmek nedir birader her insan yalan söyler lan her insan hata yapabilir... Umarım tekrar dönmez ve inşallah Allahta senin cezanı verir vicdansız.

2|0
    0|0
  • Alacağı darp raporu ile açtığı şiddet davası ve uzaklaştırma kararına ait celp ve mazbataları imzalamayı kabul ederek başlayabilirsin. Gerisini artık hakime izah edersin...

0|0
    0|0
    • 3gün

böyle birşey yapmaz

• 3gün

Neden? Bazen canına tak dedirttikten sonra insanın çekip vurduğu dahi oluyor, net gazeteleri bunlarla dolu. Kumtorbası olarak kullanmanın bir de bedeli olmalı , üstelik bir yalan uğruna dinlene dinlene... Türkiye'de yaşadığını birileri hatırlatabilir , bizde öyle değil diyenlere...

• kız kardeşimi dövecem evi terk edecek buyuk cesaret.

0|0
    1|1
  • Lan kes Tatava yapma. Hangi devirde yaşıyorsun sen ya? Aptal Herif olayın doğruluğunu araştırmadan kardeşini dövmüş sonra da... Çok pişmanım ne yapsam affettiririm kendimi ühü ühü ühü. Sizin gibiler oldukça ülke böyle bok yoluna sarar.

0|0
    0|0
  • karını bir güzel döverek saatlerce gönlünü alabilirsin..

0|0
    0|0
    • 3gün

bir de onun kalbini kıramam

• 3gün

karının yalancılığı sebebiyle kız kardeşini dövdün. canını dövdün. bir vajina için mi cezasız bırakacaksın. iyi o zaman, senin sorunun.

• Umarım trolldür. Degil ise gel ben de seni sağlam bir döveyim

0|0
    0|0
  • Inanmayin))

0|0
    0|0
  • Ellerin kırılsın, başka bir şey demiyorum

0|0
    0|0
  • karın yalan söyledi için ne durumda?

0|0
    0|0