Arkadaşlar aranızda hukuk bilgisi olan var mı?

Davalı davacı hakkında soru soruxam da :) gecen rakdaşımı üvey annesi darp etti arkadaşım da davacı oldu o kadında hakaret etti bana bende dövdüm demiş karşılıklı dava açıldı arkadaşım canıma kast etti hakaret ve iftira davası açtı sonuç ne olur?
Güncellemeler:
Konuya hakim olanlar buraya lütfen

0|1
110

En İyi Erkek Görüşleri

• birşey olmaz böyle ufak şeylerden. darp raporu varmı?

0|0
    0|0
  • taraflar dinlenir. şahitler varsa şahitler dinlenir. darp varsa rapor olmak zorunda rapor baz alınır. ardından hüküm verilir.
    Delil yoksa Şahit yoksa Darp raporu yoksa ikisinede ceza verilmeme ihtimali var çünkü suçu ispatlayacak birşey yok :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi bir avukata denk gelirse davalı kazanır bu durumda.. ama karşı taraf darp raporu ile dava açtıysa ve arkadasin hakaret olayını kanıtlayamazsa davacı kazanır.. yani tamamen mahkemenin seyrine bağlı sonuç kesin bilgiye bu şekilde ulaşamazsınız...

0|0
    0|0
    • Aşkım benim arkadaşım davacı oldu darp raporunuda aldı üvey annesi 50 yaşında kızı sokak ortasında dövmüş. Üvey annesine karşı dava açmış sadece Harry etti diye

• Uuvv 😂 tamm aşkım bak şimdi sende yazdıklarımı tam tersine çevirip oku yine aynı kapıya çıkıyor 😊😊

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Hakime kim daha çok vırvır ederse o davayı kaybeder...

0|0
    0|0
  • Darp hakaretten öncelikli suçtur hakaret sadece hafifletici sebep olarak görülür arkadaşın büyük ihtimalle kasten yaralamadan ceza alabilir

0|0
    0|0
    • Arkadaşım dayak yedi üvey annesinden karşılık olarak üvey annesi oda bana hakaret etti dövdüm demiş anladın

• Tamam tam tersi olur o zaman arkadaşın kaç yaşında

• bişeycik olmaz mahkeme masrafları bir yerlerine kaçar

0|0
    0|0
    • Her ikisininde mi

• ikisi de dava açtıysa ikisine de yolda adamın kemiklerini kırıyorlar da serbet bırakıyor mahkeme gerisini sen düşün

• Darp edilen taraf kazanır.

0|0
    0|0
  • Hukuk fakültesi mezunuyum özelden yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Rapor almismi

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • Kadın olan kazanır burası türkiye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...