Kapat

Nasil mit ya da jiteme katilabilirim cunku bu iş bana göre?

Kürtçe biliyorum 19 yasindayim ve ankaraliyim kikboxda biliyorum nerde ne isler yapilir kim kimin malini tasir onlarida biliyorum tam bir sizma olurum çinçin gibi ortamlara girdim yani nasil olcam abi tam benlik is

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Merak etme işlerine yarayacak olsan onlar seni bulur

0|0
    0|0
    • 2gün

Nasil bulacak beni askeri sinava girdim kazandim mulakata kadar geldim adamlar bakti bana torpil gerekli tabi hemen eglendin dediler lise de 1.67 boylu bir cocuk vardi korkagin teki bir gor yok boyle korkak
      Vur enseye al ekmeyini o cocugu almislar onu gec ayni lisede baska bir cocugu dovecektim okulda kalbim var dedi dokunmadim onuda almislar ulan ben KÜRTCE BİLİYOM en önemli sey bu Şu an bu devirde ve ankaraliyim turkum ustelik çinçin gibi belali ortamlarda takildim kim kimin adami nasil ortam kurulur belali
      Adamlarin yaninda nasil durulur tanisilir biliyorum doguda bir olay olsa askerlerimiz kürtce bilmiyorlar cogu ama ben bildigim icin sorgu olsa hemen ben hallederim esir dustuk hemen ez kurmanci bremin dedim mi aa bu bizden dicekler ve salacaklar beni

• 2gün

Abicim ben asker olmak istiyom beni yapmicaksan yapamicaksan bosver gitsin saglik olsun

• 2gün

Diyorum ya asker de kal sen
      Bordo bereli seçmelerine katıl

Yükleniyor...