Biraz ruh halim karışık?

Keşke hiç bu kadar insan tanımasaydım, sevmeseydim, hiç sevgilim olmasaydı şu yaşıma kadar ot gibi yaşayıp nefes alsaydım dediğiniz zamanlariniz oldu mu?

Yalnızlığınızda aynı anda bir kaç kişiyi ya da anılarınızı özlediğiniz zamanlariniz oldu mu?

Aşk diye bir şey yok sadece olduğunu sandığımız hayali bir duygu bunu yine anladım ama sevmenin ömrü kaç gün? Ya da kaç ay yıl asır Biraz ruh halim karışık?

0|2
010

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim her zaman ot gibi yaşadığım bir hayatım oldu ama pişman olduğum zamanlar Yok mu var hayat böyle işine gelirse

1|0
    0|0
  • Ot gibi hayatim veya ot gibi yasamiyorum, keske dediyim seyler oldu , oda oldu bitti yapacak birsey yok, olmasi gerekmis yasanmasi lazimmis,

1|0
    0|0
  • Aşk vardır
    Senin hatan dan dolayı sen yok sanıyordursun

1|0
    0|0
  • Mutlaka her insanların başına gelmiştir.

1|0
    0|1
  • Sevdiklerimiz hep zaman kaybettirdi

1|0
    0|1
  • yenı ınsanlar tnımak guzeldır yasamak guzeldır..

1|0
    0|0
  • Nolduki

0|0
    0|0
    • 5gün

Yalnızlık ömür boyu

• 5gün

bir hayalin varsa eğer ona ulaşman gerekmez. O orda tek başına dursun. Ona ulaşmak için mücadele ederkenki kazandığın tecrübelerin seni sen yapar. Tecrübelenirsin tecrübelendikçe kendinindaha donanımlı hissedersin. Ona ulaşmak için olan hırsın 1 kat daha artar. Benimde seninkine benzer bir hayalim var. Ama o hayale ulaşırsam eğer beni hayata bağlayan başka bir hayal bulamaktan çom korkuyorum. Hayalimi önüme koysan alırmıyım bilmiyorum 😊

• 5gün

Artik aşk hakkinda hayal kurmuyorum. Şu saatten sonra hayal kurdurcam 😂😁😎

• Birisinin kalbini kırmışlar kıyamam ☹

1|0
    0|1
  • Neden bu filmi koydun 😄

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...