Küçük göstermek?

19 yaşındayım ama kimse inanmıyor. Bugün arkadaşlarla içkili bir mekâna gittik, kapıda sadece benden kimlik istedi adam. 😂
"Yaşın 19 mu senin aaa 16 gibi duruyorsun." dedi bir de.
Küçük göstermek iyi mi kötü mü sizce?

0|3
215

En İyi Erkek Görüşü

• benimde 16 yaşında ki torun 25 gibi gösteriyor geçen sene yurt dışına geziye giderken nerede ise kemik taraması isteyeceklerdi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay yazik uzuldum simdi ama 30 yaslarina geldiginde bu senjn icin avantaj olcak canm

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

114
  • Ben 23 yaşındayım ve bizim yaşımızda artık üniversiteyi bitirme noktasındaki insanları incelersen, küçük göstermenin ileride ne kadar işine yaracağını anlayacaksın.
    Şöyle söyleyeyim,19 yaşında 16 göstermek iyi olmayabilir ama 22 yaşında 19 gösterdiğinde bu mükemmel olacak :)

0|0
    0|0
  • Her zaman avantaj bazen sık olmamakla beraber bu tarz kötü yanlarıda var benim sigara alırken araba kullanırken ara ara benzer olaylar başıma geliyor

0|0
    0|0
  • Erkekler için kötü kızlar için iyi
    Hala bana askerden mi geldin diyorlar

0|0
    0|0
  • Neden kötü olsun ki bunun da bir artısı var mesela otobüs sırlarında konserlerde hızlıça süzülebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte. bunun keyfine var ileride küçük gorunmek işine yarayacak

0|0
    0|0
  • Fiziğin iyi ayrıca genç görünmek çok iyi bir özellik..

0|0
    0|0
  • İlerleyen yıllarda avantajını görürsün

0|0
    0|0
  • Yasindan kucuk durmuyorsun 😐

0|0
    0|0
  • Her zaman iyidir merak etme 😊

0|0
    0|0
  • ne güzel

0|0
    0|0
  • İyidir..

0|0
    0|0
  • minyon tiplisin ozaman

0|0
    0|0
  • Şanslısın

0|0
    0|0
  • İyi bence

0|0
    0|0
  • Şu kızıl saçlarınla sürekli karşıma çıkıyosun var ya bir takip ediyorum bir takipten çıkıyorum :D ulaşamıyoruz da sana :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...