Depremden dolayı ailemle ayrıyız, onları çok özlüyorum, eksik hissediyorum. Bu acı nasıl geçer?

Gizli Üye
Kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki onlar deprem bölgesinde hala köydeki evde kalıyolar başka şehire gitmek istemediler ben arkadaşımgilin evinde kalıyorum onlardan çok uzaktayım köy ortamında da yapamıyorum🥺
Depremden dolayı ailemle ayrıyız, onları çok özlüyorum, eksik hissediyorum. Bu acı nasıl geçer?