Kardeşim 16 yaşında Afad gönüllüsü olmak istiyor, olabilir mi?

Gizli Üye
e devlet şifresi gerekiyormuş sanırım alacağız aranızda afad gönüllüsü olan var mı nasıl oluyor eğitim falan anlatırsanız kısaca sevinirim 15 yaş üstü olabiliyormuş
Güncellemeler
1 yıl
15 YAŞ ÜSTÜ YAZIYOR ALOOOO
Güncellemeler
1 yıl
ya gidip internetten bakın kim dedi size reşitleri alıyorlar diye 15 yaş üzeri her tc vatandaşı olabilir gidn bakın hala 18 diyonuz
Kardeşim 16 yaşında Afad gönüllüsü olmak istiyor, olabilir mi?